reklama
reklama
25. 3. 2018 | poslední aktualizace: 25. 3. 2018  19:50

Jan Boháč novým ředitelem společnosti Auto Palace Butovice

S účinností od 1. března 2018 zastává nově pozici ředitele společnosti Auto Palace Butovice Jan Boháč. V této funkci nahrazuje dosavadního ředitele Jiřího Petáka.
-rkp
Jan Boháč, ředitel společnosti Auto Palace Butovice
Jan Boháč, ředitel společnosti Auto Palace Butovice
autor: Auto Palace

Jan Boháč má bohaté zkušenosti z automobilového prostředí v České republice. Svojí profesní kariéru v oblasti automotive začal v roce 2005 ve společnosti Ricardo Prague v pozici konstruktéra mechanických částí pro motory a převodovky. Od roku 2007 začal pracovat ve společnosti Mercedes-Benz Česká republika a během následujících 10 let získával u této významné automobilové značky zkušenosti v několika manažerských pozicích v oblastech produktu, prodeje a marketingu. 

V  pozici ředitele společnosti Auto Palace Butovice, která je v současnosti nejúspěšnějším prodejcem vozů značky Hyundai v České republice, bude zodpovědný za všechny její obchodní aktivity na trhu v ČR.

„Jsem nesmírně rád, že v nové pozici ředitele Auto Palace Butovice mohu zcela využít své dosavadní zkušenosti z předešlého zaměstnání a pomoci tak v posilování pozice celé dealerské skupiny Auto Palace Group na trhu v České republice. Je pro mne navíc velmi symbolické, že pokračuji ve své pracovní kariéře ve společnosti, která letos oslaví na domácí trhu rovných 20 let svého úspěšného působení,“ řekl Jan Boháč.    

Vystudoval ČVUT se zaměřením na konstrukci automobilů.

Mezi jeho mimopracovní aktivity patří cyklistika, lyžování, běh a fotografování.  

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama