reklama
reklama
21. 3. 2018 | poslední aktualizace: 21. 3. 2018  12:11

Jiří Rumplík jednatelem společnosti STIHL Česká republika

Do čela týmu Andreas STIHL Česká republika nastoupil od začátku tohoto roku nový jednatel - Jiří Rumplík. Vedení společnosti se ujal po předchozím působení ve firmě GESIPA CZ, ve které pracoval 12 let rovněž na pozici jednatele. Svými dosavadními zkušenostmi z německé technologické společnosti splňoval představy společnosti STIHL o ideálním kandidátovi na šéfa českého zastoupení. V nové funkci se chce Jiří Rumplík zaměřit na rozšiřování dosavadní distribuční sítě stejně, jako na hledání nových distribučních kanálů pro prodej produktů STIHL včetně on-line prodeje.
-rkp
Čtěte více o: personálie | zahrada | technika
Jiří Rumplík, jednatel společnosti STIHL Česká republika
Jiří Rumplík, jednatel společnosti STIHL Česká republika
autor: STIHL ČR

Jiří Rumplík (38) procházel již koncem minulého roku souborem mítinků a školení v centrále značky STIHL v německém Waiblingenu a dalších společností STIHL v několika evropských zemích, aby převzal vedení společnosti právě ve 25. roce jejího působení na českém trhu. Nahradil po více než dvacetiletém působení v této pozici Tomáše Karlíka, který úspěšně završil svoji pracovní kariéru a koncem minulého roku odešel na zaslouženou penzi.

„Neustálé rozšiřování sortimentu pro tuzemský trh stejně jako snaha o další zkvalitnění péče o přibývající počet zákazníků před nás aktuálně staví požadavky na další rozvoj dosavadní dealerské sítě. Její rozšíření o on-line nabídku bude naším hlavním cílem pro nejbližší budoucnost,“ říká Jiří Rumplík, jednatel společnosti Andreas STIHL.

Zavedení oficiálního prodeje produktů STIHL formou e-shopu je v kompetenci specialisty na on-line marketing Matěje Rašovského, který rozšířil tým Andreas STIHL již v  minulém roce. Společnost tak vyřešila potřebu maximální flexibility v řešení úkolů spojených s webem, e-shopy, Facebookem a obecně s elektronickou komunikací s dealerskou sítí i koncovými zákazníky, tedy v oblasti, kde se chce v nejbližším období výrazně rozvíjet.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama