reklama
reklama
16. 3. 2018 | poslední aktualizace: 16. 3. 2018  09:00

Petr Bärtl vedoucím oddělení obchodu a marketingu společnosti DevCom

Vedoucím oddělení obchodu a marketingu ve společnosti DevCom, předního českého výrobce a vývojáře v oblasti automobilové diagnostiky, leteckých přístrojů a průmyslových systémů, byl jmenován Petr Bärtl, který bude řídit regionální i mezinárodní obchod.
-rkp
Petr Bärtl, vedoucí oddělení obchodu a marketingu společnosti DevCom
Petr Bärtl, vedoucí oddělení obchodu a marketingu společnosti DevCom
autor: DevCom

Petr Bärtl bude ve své nové roli rozvíjet intenzivní spolupráci napříč regionem střední a východní Evropy a rozšiřovat pole působnosti společnosti i ve světě.

V Současné době jsme spokojeni s rozvojem segmentu automobilové diagnostiky a letectví, a to hlavně díky novým zakázkám a vývoji produktů ze zahraničí,“ prohlásil jednatel společnosti Luboš Jelínek a dodal, že posílení oddělení mezinárodního obchodu a marketingu přinese společnosti DevCom další expanzi.

Petr Bärtl má více než 10 let zkušeností v oboru Business/Public Affairs a Development z GCI Praha, Hill and Knowlton ČR a H+K Strategies, mluví plynule několika světovými jazyky a má bohaté zkušenosti z podnikání v zahraničí.

„Je to jedna z nejdynamičtějších firem na českém trhu, která v brzké době překročí pomyslný práh lokálního úspěchu a bude díky špičkové kvalitě produktů, technologii a řešení na míru slavit úspěch i ve světě,“ uvedl Bärtl.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama