reklama
reklama
12. 3. 2018 | poslední aktualizace: 12. 3. 2018  11:15
Kucer řídí slovenskou pobočku společnosti DNS

Peter Kucer ředitelem nově otevřené slovenské pobočky společnosti DNS

Společnost DNS, český distributor s přidanou hodnotou, ohlásila otevření kanceláří na Slovensku. V únoru oficiálně otevřela novou pobočku v Bratislavě a rozšířila tak svou oblast působení. Na Slovensko přináší své znalosti a zkušenosti z projektové distribuce a bude aktivně propagovat nejen své stávající značky. Vedením této sedmé divize společnosti byl pověřen Peter Kucer.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | ředitel | Slovensko | DNS
Peter Kucer, ředitel slovenské pobočky společnosti DNS
Peter Kucer, ředitel slovenské pobočky společnosti DNS
autor: DNS

Peter Kucer, který donedávna působil jako ředitel VAD divize ve společnosti eD‘system Slovakia, se stal ředitelem slovenské divize společnosti DNS. V rozvoji partnerské báze a prodeji distribuovaných řešení mu budou pomáhat kolegové Alexander Lehocký a Ľubomír Horňák.

„Cieľom otvorenia pobočky DNS na Slovensku je zopakovať jej úspech z pôsobenia na českom trhu, rozšíriť sieť partnerov pre dodávateľov ktorých zastupuje a zároveň umožniť slovenským partnerom mať priamy kontakt na spoločnosť a celé odborné zázemie, ktoré má DNS dnes vybudované. V minulosti DNS pôsobila na Slovensku cez sesterskú firmu eD’system, ale objem narastajúceho obchodu rozhodol, že investícia do slovenského trhu sa oplatí,“ říká Peter Kucer, ředitel slovenské pobočky.

DNS je předním distributorem informační techniky a IT projektů s přidanou hodnotou, který působí na českém trhu již 21 let. Společnost je součástí skupiny eD System Group.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama