reklama
reklama
12. 3. 2018 | poslední aktualizace: 12. 3. 2018  10:48

Jana Vlková, Lucie Veselá a Michaela Křikavová rozšířily český tým specializovaný na kancelářské nemovitosti Colliers International

Společnost Colliers International oznámila rozšíření oddělení Office Agency ve své české pobočce v Praze o nové i staronové členy. Po jejich příchodu tým tvoří sedm zkušených profesionálů. Jana Vlková bude vedoucí oddělení, Lucie Veselá se zaměří na zprostředkování kancelářských řešení a Michaela Křikavová bude působit jako analytička.
-rkp
Jana Vlková, Lucie Veselá a Michaela Křikavová, český tým specializovaný na kancelářské nemovitosti Colliers International
Jana Vlková, Lucie Veselá a Michaela Křikavová, český tým specializovaný na kancelářské nemovitosti Colliers International
autor: Colliers International

Jana Vlková, vedoucí oddělení Office Agency, působí v pražské pobočce Colliers International od roku 2012 a aktuálně se vrátila z mateřské dovolené. V segmentu kancelářských nemovitostí doposud úspěšně zastupovala mnoho mezinárodních i tuzemských klientů jako například Microsoft, Xerox, L´Oréal nebo Pojišťovnu České spořitelny. Nyní bude zodpovídat nejen za vedení týmu, ale i rozvoj nových obchodních příležitostí a podporu divize Workplace Solutions, jež se zabývá zařizováním kancelářských prostor na míru.

Lucie Veselá, která se do oddělení kancelářských nemovitostí rovněž vrací po mateřské dovolené, zastávala v české pobočce Colliers od roku 2010 pozici associate. Spolupracovala s vlastníky i nájemci nemovitostí. Nyní se zaměří na zprostředkování kancelářských řešení klientům a zastupování vlastníků nemovitostí.

Michaela Křikavová, původně senior associate v oddělení pro oceňování nemovitostí, bude nově v kancelářském týmu Colliers International v České republice působit jako analytička.

„Trh s kancelářskými nemovitostmi v roce 2017 opět dosahoval rekordních výsledků a naše pražská divize specializovaná právě na kancelářskou agendu tak zažívá opravdu skvělé období,“ řekla Jana Vlková. „Velmi si vážím toho, že povedu tento tým špičkových profesionálů a těším se na všechny naše společné projekty.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama