reklama
reklama
12. 3. 2018 | poslední aktualizace: 12. 3. 2018  09:56

Martin Baláž, Václav Krasanovský, Martin Stratov a Kateřina Březinová povýšili v českém a slovenském týmu společnosti Prologis

Společnost Prologis, nabízející služby v oblasti logistických nemovitostí, oznámila několik povýšení ve svých kancelářích v České republice a na Slovensku. Martin Baláž byl povýšen do pozice viceprezidenta pro pronájem a výstavbu, Václav Krasanovský bude nově působit jako viceprezident pro správu nemovitostí, Martin Stratov postoupil na pozici ředitele pro pronájem a výstavbu a Kateřina Březinová zastává post manažerky pronájmů.
-rkp
Martin Baláž, Václav Krasanovský, Martin Stratov a Kateřina Březinová,společnost Prologis
Martin Baláž, Václav Krasanovský, Martin Stratov a Kateřina Březinová,společnost Prologis
autor: Prologis

Martin Baláž byl povýšen do pozice viceprezidenta pro pronájem a výstavbu Prologis pro Českou republiku a Slovensko. Bude dozorovat a řídit nájemní a stavební aktivity společnosti v obou zemích a vést investiční projekty i nájemní činnost v jejích distribučních parcích. Martin nastoupil do Prologis v roce 2014 a doposud pracoval jako ředitel pro pronájem a výstavbu pro Českou republiku a Slovensko. Dříve působil jako associate partner ve společnosti Cushman & Wakefield. Je držitelem titulu MBA v oboru stavebnictví a nemovitostí, který získal na College of Estate Management v Readingu ve Velké Británii.

Václav Krasanovský bude nově působit jako viceprezident pro správu nemovitostí společnosti Prologis v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Zodpovědný bude za vedení místních týmů správy nemovitostí a za zavádění provozních standardů a inovací. Doposud zastával funkci ředitele správy nemovitostí Prologis pro Českou republiku a Slovensko. Před nástupem do společnosti v roce 2007 pracoval pro King Sturge jako senior správce nemovitostí.

Martin Stratov postoupil na pozici ředitele pro pronájem a výstavbu Prologis na Slovensku.  Ve spolupráci s Martinem Balážem bude pokračovat v řízení investičních projektů a leasingových aktivit společnosti v jejích slovenských parcích. Před nástupem do Prologis v roce 2016 strávil Martin pět let jako vedoucí průmyslového oddělení a associate director společnosti JLL Slovensko.

Sérii povýšení uzavírá postup Kateřiny Březinové na post manažerky pronájmů společnosti Prologis pro Českou republiku. Kateřina se bude zaměřovat na podporu nájemních aktivit ve stávajících českých parcích Prologis a přímo spolupracovat se zákazníky i zprostředkovateli pronájmů. Kateřina do Prologis nastoupila v roce 2016 jako asistentka leasingu. V letošním roce završí své magisterské studium oboru Hospodářská politika na VŠE v Praze.

„Tato povýšení jsou vyjádřením uznání skvělé práce našeho českého a slovenského týmu v roce 2017. I díky ní loni Prologis ve střední Evropě dosahoval vynikajících výsledků,” řekl Martin Polák, senior viceprezident a ředitel Prologis pro region střední a východní Evropy.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama