reklama
reklama
10. 3. 2018 | poslední aktualizace: 10. 3. 2018  19:40
Jirovská country manažerkou společnosti VMware v ČR a SR

Eliška Jirovská country manažerkou české a slovenské pobočky společnosti VMware

Společnost VMware oznámila jmenování Elišky Jirovské country manažerkou pobočky v České republice a na Slovensku. Bude zodpovědná za realizaci strategií go-to-market, které povedou k růstu podnikání a expanzi zákazníků na rostoucím českém a slovenském trhu.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | ICT | manažer | software | VMware
Eliška Jirovská, country manažerka české a slovenské pobočky VMwaru
Eliška Jirovská, country manažerka české a slovenské pobočky VMwaru
autor: WMware

Eliška Jirovská má přes deset let zkušeností v oblasti IT. Naposledy působila ve společnosti Oracle Česká republika, kde pracovala jako key account manager pro skupinu PPF. Kariéru odstartovala ve firmě Nemetschek a později se připojila k IBM, kde prošla několika manažerskými pozicemi.

„Jsem rád, že mohu uvítat Elišku Jirovskou jako novou ředitelku VMware pro Českou republiku a Slovensko. Díky svým bohatým zkušenostem bude pro VMware přínosem,” uvedl Shmulik Antebi, senior regional director VMware pro Středomoří and Východní Evropu, a dodal: „V současné době jsme svědky obrovské digitální transformace, jejíž je VMware nedílnou součástí. Jsem přesvědčen, že Eliška bude úspěšně podporovat další rozvoj VMware na českém a slovenském trhu nejen v této oblasti.” 

„Pracovat pro  VMware je pro mne velkou výzvou a těším se, že pomůžeme našim zákazníkům řídit transformaci společností díky nejnovějším technologiím. Věřím, že budu schopna využít svých dovedností a zkušeností, abych VMware pomohla dosáhnout obchodních cílů,“ okomentovala své jmenování Eliška Jirovská.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama