reklama
reklama
8. 3. 2018 | poslední aktualizace: 8. 3. 2018  07:55

Miroslav Zámečník ekonomickým analytikem České bankovní asociace, Monika Petrásková manažerkou PR a komunikace

Česká bankovní asociace, která vznikla v roce 1990 a je dobrovolným sdružením právnických osob podnikajících v oblasti peněžnictví, oznámila personální a organizační změny. Novou pozici ekonomického analytika bude zastávat Miroslav Zámečník. Manažerkou PR a komunikace České bankovní asociace se s účinností od března stane Monika Petrásková.
-rkp
Miroslav Zámečník, ekonomický analytik České bankovní asociace; Monika Petrásková, manažerka PR a komunikace
Miroslav Zámečník, ekonomický analytik České bankovní asociace; Monika Petrásková, manažerka PR a komunikace
autor: ČBA

Miroslav Zámečník v části agendy tak nahradí Evu Zamrazilovou, jejíž působení ve funkci hlavní ekonomky ČBA skončilo v návaznosti na její jmenování předsedkyní Národní rozpočtové rady. Miroslav Zámečník vystudoval VŠE v Praze a později se věnoval studiím v USA. V minulosti působil, jako zástupce České republiky ve Světové bance a byl členem Národní ekonomické rady vlády (NERV). Nadále zůstává hlavním ekonomickým komentátorem týdeníku Euro

Monika Petrásková se s účinností od března stala manažerkou PR a komunikace České bankovní asociace. Jejím hlavním úkolem bude zastřešovat veškeré komunikační aktivity ČBA a stane se tak namísto dosavadní agentury hlavním kontaktem pro média. Monika Petrásková spolupracovala s ČBA již v minulosti, kdy působila v agentuře Native PR. Kromě toho bude na pozici manažerky pro PR a komunikaci moci těžit ze svých zkušeností z oddělení komunikace na Ministerstvu financí a v Pražské teplárenské. Absolvovala magisterské studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama