reklama
reklama
7. 3. 2018 | poslední aktualizace: 7. 3. 2018  15:35

Tereza Knířová a Veronika Boráková v týmu komunikace společnosti Sodexo

Společnosti Sodexo Benefity v České republice oznámila personální posílení svého komunikačního týmu. Novou Manažerkou komunikace společnosti je Tereza Knířová. Marketingový tým nově doplnila také Specialistka komunikace Veronika Boráková.
-rkp
Tereza Knířová a Veronika Boráková, tým komunikace společnosti Sodexo Benefity
Tereza Knířová a Veronika Boráková, tým komunikace společnosti Sodexo Benefity
autor: Sodexo Benefity

Tereza Knířová přišla do společnosti Sodexo z pozice PR Account Directorky v agentuře Inspiro Solutions, kde vedla PR oddělení a zodpovídala za komunikační aktivity například pro klienta MAKRO ČR. Svoji kariéru zahájila v PR agentuře AMI Communications, ve které 4 roky zajišťovala komunikaci pro klienty z oblasti rychloobrátkového zboží.

„Hlavní výzvou, která přede mnou stojí, je posílit vnímání společnosti Sodexo Benefity jako digitálního lídra v řešení zaměstnaneckých benefitů a zaměřit se na integrovanou komunikaci směrem ke všem cílovým skupinám,“ popsala své priority v Sodexo.

Absolvovala Mediální studia na Masarykově Univerzitě a rok strávila studiem PR v USA.

 

Veronika Boráková do Sodexo přichází po více než čtyřletém působení v agentuře Crest Communications, kde se starala o komunikaci a eventy zejména klientů z oboru FMCG.

Vystudovala Pedagogickou fakultu Ostravské univerzity a zkušenosti nasbírala v uplynulých letech také při práci na projektu MenuCesko.cz.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama