reklama
reklama
5. 3. 2018 | poslední aktualizace: 5. 3. 2018  09:02
Lovčíková ředitelkou divize společnosti Nordic Telecom

Martina Lovčíková ředitelkou divize pro koncové zákazníky společnosti Nordic Telecom

Manažerský tým telekomunikačního operátora Nordic Telecom posílil o novou ředitelku divize pro koncové zákazníky. Martina Lovčíková přichází ze společnosti aplis.cz, kde byla jako členka představenstva zodpovědná za rozvoj obchodu a marketing. V managementu Nordic Telecomu bude mít na starosti nově budovanou oblast retailu a nabídku služeb na frekvenci 3,7 GHz, již operátor vydražil v loňské aukci Českého telekomunikačního úřadu.
ICT Revue
Martina Lovčíková, ředitelka divize pro koncové zákazníky společnosti Nordic Telecom
Martina Lovčíková, ředitelka divize pro koncové zákazníky společnosti Nordic Telecom
autor: Nordic Telecom

Martina Lovčíková má bohaté zkušenosti z celé řady marketingových a obchodních pozic v bankovnictví a telekomunikacích, působila také jako konzultant pro obchodní a marketingovou strategii, transformaci obchodních kanálů a poradenství v oblasti fúzí a akvizic. Do společnosti Nordic Telecom přichází ze společnosti aplis.cz, kde byla jako členka představenstva zodpovědná za rozvoj obchodu a marketing

Oboru se věnuje od roku 1994, kdy se podílela na rozjezdu tehdy vznikajících společností ŠkoFIN a CitiLeasing, dceřiné společnosti Citibank. V Citibank později zaváděla služby pro segment malých a středních firem a retailové bankovnictví. V Telefónice O2 pracovala jako výkonná ředitelka pro firemní segment s odpovědností za vybudování integrovaného operátora a transformaci B2B partnerské sítě. Několik let pracovala také jako obchodní ředitelka společnost CCS Česká společnost pro platební karty.

Vystudovala VŠE v Praze, obor Mezinárodní obchod.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama