reklama
reklama
5. 3. 2018 | poslední aktualizace: 5. 3. 2018  08:35

Karel Taschner ředitelem PR a marketingu společnosti CPI Property Group

Společnost CPI Property Group jmenovala Karla Taschnera ředitelem PR a marketingu. Ve společnosti CPI Property Group, která patří k nejvýznamnějším realitním skupinám zaměřujícím se na dlouhodobé investice a pronájmy nemovitostí zejména ve střední a východní Evropě i Německu, bude mít na starosti řízení korporátní komunikace a marketingu.
-rkp
Karel Taschner, ředitel PR a marketingu společnosti CPI Property Group
Karel Taschner, ředitel PR a marketingu společnosti CPI Property Group
autor: CPI

Karel Taschner (45) ve své nové pozici zúročí své více než 20leté zkušenosti z médií, marketingové komunikace a PR. Na postu ředitele marketingu a PR bude mezi jeho hlavní kompetence patřit interní a externí komunikace, marketingová komunikace a PR firmy, která působí v oblasti kanceláří, maloobchodu, bydlení, hotelového ubytování, průmyslových areálů a logistických center. Nejmladším segmentem je zemědělství, kde CPI Property Group cílí na kapitálové zhodnocení rozsáhlého portfolia zemědělských půd i stabilní příjem z jejího obhospodařování. Skupina dále vlastní rozsáhlé portfolio pozemků v České republice a na Slovensku, stejně tak v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Německu.

Před nástupem do CPI působil na pozici Senior PR manager ve společnosti Huawei. Předtím tři roky řídil komunikaci společnosti Amazon od jejího vstupu do Polska, ČR a SR.  Do Amazonu nastoupil po úspěšném osmiletém řízení externí komunikace v Hewlett-Packard (HP).

Karel Taschner absolvoval Technickou univerzitu v Liberci. Je ženatý, má 2 syny a ve svém volném čase rád cestuje a sportuje (lyže, cyklistika, jachting).

Jan Burian, který tým vedl dosud, se na pozici PR Manager bude nadále věnovat speciálním projektům korporátní komunikace.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama