reklama
reklama
2. 3. 2018 | poslední aktualizace: 2. 3. 2018  09:19

Kateřina Haring, prezidentka Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek, míří do čela Femmes Chefs d'Entreprises Mondiales (FCEM)

Prezidentka Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM) Kateřina Haring si po svém loňském zvolení do čela českého podnikatelského sdružení ČMAPM připsala další úspěch, a to třetí nejvyšší pozici v nadnárodní asociaci pro podnikatelky a manažerky FCEM (Femmes Chefs d'Entreprises Mondiales). Své pozice se v rámci FCEM ujímá v době kompletní proměny vedení, kdy z čela sdružení odešla Laura Fratti Gucci a v roli předsedkyně ji nahradila francouzská podnikatelka Marie Christine Oghly.
-rkp
Čtěte více o: personálie | podnikání | management
Kateřina Haring, General Secretary deputy FCEM
Kateřina Haring, General Secretary deputy FCEM
autor: FCEM

Kateřina Haring byla zvolena do čela ČMAPM v prosinci 2016, kdy ve funkci vystřídala zakladatelku sdružení Olgu Girstlovou. Olga Girstlová se funkce vzdala na podzim téhož roku z osobních a zdravotních důvodů. ČMAPM zároveň přijala s volbou nové prezidentky nové stanovy. Kateřina Haring je spolumajitelkou firmy Dynamic Group.

Vedení FCEM prošlo od loňského roku, kdy Česká republika hostila celosvětové setkání podnikatelek a manažerek v Kongresovém centru Praha pod vedení Laury Fratti Gucci, kompletní proměnou. Nyní se funkce prezidentky FCEM ujala francouzská podnikatelka Marie Christine Oghly. Role General Secretary se zhostila Karin van Mourik z Německa a General Secretary deputy pak Kateřina Haring. Nové vedení se funkce ujalo na podzim tohoto roku s tím, že nově byly zvoleny také viceprezidentky pro Evropu, Asii, Ameriku, Latinskou Ameriku, Afriku a Austrálii.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama