reklama
reklama
13. 2. 2018 | poslední aktualizace: 13. 2. 2018  13:55

Petr Graca rozšiřuje tým veřejných regulací a daňových litigací Ambruz & Dark Deloitte Legal

Na pozici seniorního advokáta kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal nastoupil Petr Graca. Posiluje tým veřejných regulací a daňových litigací. Bude se věnovat regulaci rozšířené odpovědnosti výrobců.
-rkp
Petr Graca, seniorní advokát kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal
Petr Graca, seniorní advokát kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal

Petr Graca vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a absolvoval zahraniční studijní pobyty zejména v Německu a Austrálii.

„Potřeby podnikatelského prostředí a dopady regulace na podnikání Petr intenzivně řešil v celé své dosavadní advokátní praxi. Pro náš tým proto bude bezpochyby posilou,“ uvedl Jan Spáčil, vedoucí partner Deloitte Legal.

„Rozšířená odpovědnost výrobců za své výrobky (Extended Producer Responsibility) je regulace, která prochází zásadním vývojem. Tento způsob sdílení odpovědnosti za sběr a recyklaci výrobků inspiruje firmy i v dalších oblastech na trhu zavádět dobrovolné standardy. Jsem rád, že náš tým posiluje Petr Graca s rozsáhlými praktickými zkušenostmi z oblasti regulace podnikání,“ říká Tomáš Babáček, partner Deloitte Legal a vedoucí regulačního týmu.

Deloitte Legal disponuje na českém trhu největším týmem zaměřeným na daňové litigace a veřejnou regulaci. V minulých letech získal několik nezávislých ocenění. V soutěži Právnická firma roku byla advokátní kancelář v tomto oboru vyhlášena za Velmi doporučovanou.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama