reklama
reklama
11. 2. 2018 | poslední aktualizace: 11. 2. 2018  09:55

Zdeněk Martinec finančním ředitelem společnosti Centropol

Vedení společnosti Centropol posílil od února nový finanční ředitel Zdeněk Martinec. Přichází ze společnosti Vodafone ČR, kde působil od roku 2003 na různých řídících pozicích. V letech 2006 až 2012 byl ředitelem pro finanční plánování a reporting. Téměř šest let zde působil jako „Head of Business Intelligence and Management Information“.
-rkp
Zdeněk Martinec, finanční ředitel společnosti Centropol
Zdeněk Martinec, finanční ředitel společnosti Centropol
autor: Centropol

Zdeněk Martinec, profesionál v oblasti financí a business intelligence, přešel ze společnosti Vodafone ČR k významnému dodavateli elektřiny a plynu společnosti Centropol. Od jeho příchodu si majitel Centropolu Aleš Graf a vrcholový management slibuje zefektivnění interních procesů a řízení firmy.

„Potřebujeme do našeho týmu kvalitní profesionály. Je dobře, že ho posílí zkušený manažer, jehož know-how je jak finančnictví, tak business intelligence. Zdeněk navíc rozumí motivaci a potřebám zákazníků. Věřím, že pomůže upravit firemní procesy tak, aby na ně ještě lépe dokázaly reagovat,“ uvedl Aleš Graf. 

„Jsem rád, že mám příležitost budovat finanční tým, silný v tom klasickém pojetí controllingových financí, který bude zároveň plnohodnotným partnerem v obchodním rozhodování. Chtěl bych využít svoje zkušenosti z implementace moderního business intelligence prostředí a postarat se o lepší využívání informací o zákaznických procesech a potřebách,“ řekl Zdeněk Martinec.

Zdeněk Martinec si do Centropolu přináší i zkušenosti z pozice předsedy správní rady Nadace Vodafone, které by rád uplatnil na svém novém místě.„Nadační zkušenost mi dala možnost se na věci kolem sebe dívat i jiným prismatem než pouze řečí finančních výkazů. Jsem fanda do nových technologií, proto mi bylo blízké, že jsme se zaměřili na jejich využití k pomoci hendikepovaným osobám,“ dodal Zdeněk Martinec.

V loňském roce založili majitel Centropolu Aleš Graf se svou manželkou, operní pěvkyní Lenkou Graf, Nadační fond Energie pomáhá, jehož prostřednictvím již uspořádali řadu charitativních akcí.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama