reklama
reklama
11. 2. 2018 | poslední aktualizace: 11. 2. 2018  09:13
Daičová posílila PR oddělení Seznam.cz

Andrea Daičová posílila PR oddělení Seznam.cz

Společnost Seznam.cz oznámila posílení svého PR týmu. Komunikaci produktů a služeb bude mít společně s Petrou Dvořákovou na starosti Andrea Daičová. Ve funkci nahradí Táňu Lálovou.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | PR | marketing | komunikace | portál | Seznam.cz
Andrea Daičová, PR oddělení společnosti Seznam.cz
Andrea Daičová, PR oddělení společnosti Seznam.cz
autor: Seznam.cz

Andrea Daičová (28) bude mít ve společnosti Seznam.cz na starosti komunikaci produktů a služeb, a to společně s Petrou Dvořákovou. Přichází do české internetové jedničky z agentury McCann Prague, kde se starala o komunikaci kosmetického gigantu ĽOréal.

 

 

Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Karlově v Praze. Při studiu na vysoké škole působila jako externistka ve sportovní redakci České televize, kde připravovala obsah do redakcí ČT Sport nebo ČT Déčko. Dále získávala zkušenosti v agenturách MVP Events a Select Agency, kde zajišťovala eventy pro klienty, jakými byly například ČEZ, KKCG nebo Microsoft.

Zkušenost má i se CSR projekty, jejichž komunikaci bude mít na starosti i v Seznamu. Jako PR manažerka totiž pracovala v Nadačním fondu pomoci Karla Janečka, kde se starala o medializaci crowdfundingových projektů.

Je velkým filmovým fanouškem, ráda cestuje a tančí.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama