reklama
reklama
6. 2. 2018 | poslední aktualizace: 6. 2. 2018  09:45

Lenka Fučíková manažerkou marketingu společnosti Konsepti

Manažerkou marketingu společnosti Konsepti se stala Lenka Fučíková. PR služby bude externě zajišťovat studio PIART a Lucie Šplíchalová. Firmu Konsepti založili v roce 1995 Lucie a David Řezníčkovi. Jejich strategií je v úzké spolupráci s nejlepšími architekty dodávat nábytek a řešení pro realizace interiérů vyššího standardu, a to jak pro bytové, tak i byznysové prostory.
-rkp
Lenka Fučíková, marketingová manažerka společnosti Konsepti
Lenka Fučíková, marketingová manažerka společnosti Konsepti
autor: Konsepti

Lenka Fučíková do firmy Konsepti přichází z agentury Nydrle, kde pracovala zejména na digitálních projektech pro Moneta Money Bank, Vodafone, LG, Billu či Unilever. Zkušenosti s marketingem a komunikací sbírala v minulosti také ve startupu Lunchtime.cz (který v roce 2014 koupilo indické Zomato) či DHL IT Services.

„V Konsepti budu mít na starosti celý marketing – online i offline. Mým cílem je zejména nadále posilovat pozici značky jako špičky v oboru a marketing více napojit na obchodní aktivity firmy.“

PIART, který zastupuje Lucie Šplíchalová, má v portfoliu klienty jako Sipral, Iceland, Nadace Vodafone, Nadace OSF či IN(ternet) Generation. Konsepti od spolupráce očekává posílení vztahů s médii a obecného povědomí o značce, lepší využití komunikačního potenciálu atraktivních značek i produktů a PR podporu při svých aktivitách a eventech pro veřejnost, které se v Holportu konají.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama