reklama
reklama
6. 2. 2018 | poslední aktualizace: 6. 2. 2018  09:25

Martin Murad na pozici senior counsel v advokátní kanceláři UEPA

Začátkem ledna 2018 se stal členem advokátní kanceláře UEPA Martin Murad, který bude jako velice zkušený právník vést zejména mezinárodní projekty. V poslední době prudce vzrostla potřeba poradenství pro české a slovenské společnosti při jejich mezinárodní expanzi. UEPA na tento pozitivní vývoj reaguje přijetím tohoto zkušeného odborníka.
-rkp
Martin Murad, senior counsel pro přeshraniční projekty v advokátní kanceláři UEPA
Martin Murad, senior counsel pro přeshraniční projekty v advokátní kanceláři UEPA
autor: UEPA

Martin Murad absolvoval studium na právnické fakultě Masarykovo univerzity v Brně. Pro advokátní kancelář Peterka & Partners otevřel její kancelář v Polsku, kterou pak několik let vedl. Pro Peterka & Partners pracoval na různých pozicích více než 10 let a byl mimo jiné spoluodpovědný za rozvoj obchodní strategie celé skupiny.

„Jsem rád, že mohu v našem týmu přivítat Martina Murada, jehož odborné zkušenosti, jazyková vybavenost a zahraniční zkušenosti velice pomohou našim klientům, kteří expandují do zahraničí. Martin Murad se bude zároveň podílet na řízení naší kanceláře a značně tak ulehčí práci nám partnerům,“ uvedl Andreas Ueltzhöffer, partner kanceláře UEPA.

Martin Murad poskytuje poradenství klientům působícím v různých oborech v oblasti compliance, práva obchodních společností, nemovitostí a pracovního práva. Kromě slovenštiny, která je jeho mateřským jazykem, hovoří Martin Murad plynně česky, anglicky, francouzsky a polsky.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama