reklama
reklama
4. 2. 2018 | poslední aktualizace: 4. 2. 2018  07:25

Tomáš Búřil jmenován obchodním ředitelem Dentsu Aegis Network

Dlouholetý obchodní ředitel agentury Adexpres ze skupiny Dentsu Aegis Network Tomáš Búřil, byl k prvnímu únoru jmenován obchodním ředitelem celé skupiny Dentsu Aegis Network Czech Republic. Zaštítí tak veškeré obchodní aktivity napříč skupinou, která v současné době na tuzemském trhu čítá celkem 13 agentur s více než 260 specialisty a dosahuje obratu 2,3 miliardy korun.
-rkp
Tomáš Búřil, obchodní ředitel Dentsu Aegis Network
Tomáš Búřil, obchodní ředitel Dentsu Aegis Network
autor: archiv

Tomáš Búřil, nový obchodní ředitel Dentsu, bude mít primárně na starosti klientské portfolio a hledání příležitostí pro rozvoj obchodních aktivit napříč skupinou agentur spadajících do Dentsu Aegis Network. Búřilova role by měla přinést posílení vzájemné spolupráce těchto agentur a nastartovat další obchodní aktivity. Reportovat bude přímo genertální řediteli Petru Chajdovi.

“Po akvizici Adexpres Group se Tomáš velmi úspěšně integroval do celé skupiny a aktivně se zúčastňoval získávání nových klientů. Jelikož věříme, že jeho dlouholeté zkušenosti mohou přinést výsledky všem agenturám z naší skupiny, rozhodli jsme se jeho roli posunout do více strategické úrovně,” okomentoval změnu v rámci skupiny ředitel Dentsu Aegis Network na českém a slovenském trhu Petr Chajda.

Tomáš Búřil strávil sedm let v české internetové jedničce Seznam.cz, odkud v roce 2009 přešel do konkurenčního Centrum Holdings. Od začátku roku 2012 působil na pozici obchodního ředitele v digitální agentuře Adexpres, kterou na jaře roku 2016 koupila skupina Dentsu Aegis Network.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama