reklama
reklama
30. 1. 2018 | poslední aktualizace: 30. 1. 2018  10:15

Lucie Kalašová jmenována do pozice Of Counsel v advokátní kanceláři bpv BRAUN PARTNERS

Vedoucí advokátka JUDr. Lucie Kalašová, LL.M., působící v advokátní kanceláři bpv BRAUN PARTNERS v Praze od roku 2007, byla 1. 1. 2018 jmenována do pozice Of Counsel.
-rkp
Lucie Kalašová, Of Counsel v advokátní kanceláři bpv BRAUN PARTNERS
Lucie Kalašová, Of Counsel v advokátní kanceláři bpv BRAUN PARTNERS
autor: Pavlik/Simerova

Lucie Kalašová vede v advokátní kanceláři bpv BRAUN PARTNERS právní tým zaměřený na oblast pracovního práva a ochranu osobních údajů. Ve své dlouholeté praxi se zaměřuje na poradenství týkající se nejen pracovního práva (včetně kolektivního vyjednávání) a ochrany osobních údajů (včetně poradenství ohledně nového nařízení „GDPR“), ale i poradenství v oblastech blízce souvisejících jako např. vztahy mezi obchodními korporacemi a jejich statutárními orgány, vysílání zaměstnanců v rámci Evropské Unie, pobytovou agendu cizinců. Má bohaté zkušenosti se zastupováním klientů v pracovněprávních soudních sporech, a to jak na straně zaměstnance, tak i zaměstnavatele.

“Prostřednictvím této nové pozice v rámci naší kanceláře bychom rádi ocenili její špičkovou odbornost a dosavadní odvedenou práci na pozici seniorního právníka“, komentuje jmenování kolegyně do pozice Of Counsel managing partner kanceláře Arthur Braun, M.A.

Lucie Kalašová pravidelně publikuje v předních českých médiích a aktivně se věnuje přednáškové činnosti. Je členkou Labour Code&Social Affairs Committee u Americké obchodní komory v Praze. Dále je doporučovaným odborníkem mezinárodní ratingové agentury Chambers Europe.

Vystudovala Právnickou fakultu na Západočeské univerzitě v Plzni, pregraduální studium absolvovala na Filozofické fakultě Technické univerzity v Chemnitzu a na Právnické fakultě Univerzity v Pasově, kde v rámci následného postgraduálního studia získala i titul LL.M.. Titul JUDr. získala v roce 2007 na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni. Hovoří plynně německy a anglicky.

Mezi její největší koníčky patří rodina, fotografování a kynologie.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama