reklama
reklama
30. 1. 2018 | poslední aktualizace: 30. 1. 2018  10:01

Personální rošáda v Security Ident Group (SIG) a Security Paper Mill (SPM) z finanční skupiny Delta Capital. Jaroslav Štefek ředitelem SPM, Zdeněk Kůstka ředitelem globálního obchodu SIG

Novým ředitelem SPM - Security Paper Mill se stal Jaroslav Štefek, bývalý předseda představenstva PTC Praha a současný ředitel Tiskárny Hradištko. Bude tak řídit obě firmy současně. Zdeněk Kůstka, bývalý ředitel SPM, se stal ředitelem globálního obchodu v SIG, která patří do skupiny Delta Capital.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | tiskárna | bezpečnost
Jaroslav Štefek, ředitel SPM, Zdeněk Kůstka, ředitel globálního obchodu SIG
Jaroslav Štefek, ředitel SPM, Zdeněk Kůstka, ředitel globálního obchodu SIG
autor: archiv

Jaroslav Štefek (46) má třicetiletou zkušenost v tiskařském průmyslu. Patnáct let působil v PTC Praha, naposledy na pozicích výkonný ředitel nebo předseda představenstva. Je zkušebním znalcem Svazu českých filatelistů pro obor ochranné prvky poštovních známek, celin a kolků České republiky.

"Jaroslav má skoro třicetiletou zkušenost v tiskařském oboru. Úspěšně se mu povedlo restrukturalizovat Tiskárnu Hradištko. Chceme plně využít jeho potenciál, proto bude mimo tuto firmu řídit i SPM. Jeho úkolem bude zvýšení obratu a ziskovosti firmy," uvádí Radim Pařík, CEO mateřské Delta Capital a CEO SIG a dodává: „Zdeněk se posouvá do role ředitele globálního obchodu SIG s odpovědností za všechny firmy v této divizi. Osobně se těším na budoucnost, která nás s Jaroslavem a Zdeňkem čeká“.

„SPM má dlouholetou tradici ve výrobě ceninového papíru a zaměřuje se na vysoce inovativní produkty, které dodává do třiceti zemí světa. V roce 2017 jsme byli extrémně úspěšní. Podařilo se nám navýšit tržby o 20% na celkových 227,6 mil. Kč a státu dodat prvních 1 157 734ks registračních značek s úsporou 36,5mil. Kč. Pro rok 2018 plánujeme 10 % nárůst tržeb a chceme tak pokořit tržby ve výši 250 milionů korun,“ uvádí Jaroslav Štefek, nový ředitel SPM.

Vystudoval Bankovní institut VŠ a Vysokou školu manažerské informatiky a ekonomiky. Hovoří česky a anglicky. Je somelierem 3. stupně z Vinařského institutu ČR.

Mezi jeho koníčky patří cestování, filatelie, someliérství, cyklistika.

Zdeněk Kůstka (47) je globálním obchodním ředitelem SIG. V rámci skupiny byl ředitelem SPM. Více než patnáct let se věnoval obchodu pro české a mezinárodní společnosti.

"Security Ident Group dnes vlastní několik firem věnující se oboru zabezpečených dokumentů se zaměřením na inovace a technologie. Hlavním cílem SIG je integrace těchto dokumentů s digitálním světem. Mým úkolem je věnovat se mezinárodnímu rozvoji obchodu pro SIG a zároveň i dalším firmám ve skupině, resp. SPM, SSP IDENT, SPM Systems a Tiskárně Hradištko, abychom do konce roku signifikantně zvýšili obrat a zisk," uvádí Zdeněk Kůstka, nový ředitel globálního obchodu SIG.

Je absolventem Českého vysokého učení technického. Hovoří česky, anglicky a rusky.

Mezi jeho záliby patří fotografování a cestování.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama