reklama
reklama
30. 1. 2018 | poslední aktualizace: 30. 1. 2018  09:36

Marek Linhart kreativním ředitelem agentury Digital Brain, Michaela Mundlová vede její HR

Agentura Digital Brain získala do svého vedení dvě seniorní posily. Od ledna se jejím kreativním ředitelem stal Marek Linhart, který přišel z Ogilvy. Současně s ním do Digital Brain nastoupila Michaela Mundlová, která nově zastřešuje HR pro celou agenturu.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | kreativita | ředitel | HR
Marek Linhart a Michaela Mundlová, agentura Digital Brain
Marek Linhart a Michaela Mundlová, agentura Digital Brain
autor: Digital Brain

Marek Linhart přichází do agentury Digital Brain z Ogilvy, kde pracoval šest let, odcházel z pozice Associate Creative Director. V minulých letech za svou práci získal četné ceny, například z ADC, Effie, PIAF, Epica, Golden Drum, D&AD. Do Digital Brain nastupuje na pozici Creative Director a v první fázi povede kampaně například pro klienty CZC.cz nebo Isover. Jeho misí v Digital Brainu bude posílení kreativního týmu, který doplní o další zkušené experty.

Stále více se setkáváme s tím, že pro zkušené experty od určité úrovně není důležitý jen plat, ale hlavně sounáležitost s tím, že Brain má globální ambice. Díky tomu se nám minulý rok podařilo rozšířit tým o šest kvalitních lidí. To nám dává větší možnost zvyšovat úroveň naší práce a zaměstnávat inhouse odborníky od výzkumu až po exekutivu, která doručuje značkám výsledky, “ říká Lukáš Krčil, spoluzakladatel agentury Digital Brain.

Michaela Mundlová přichází ze společnosti Carrier Commercial Refrigeration, kde měla poslední čtyři roky na starost kompletní péči o zaměstnance, od jejich náboru přes rozvoj až po motivaci a odměňování. Kompletní HR strategii a exekuci bude zajišťovat i pro Digital Brain, kde má zároveň za úkol vybudovat nové HR oddělení.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama