reklama
reklama
26. 1. 2018 | poslední aktualizace: 26. 1. 2018  05:55

Kamila Tehranian provozní ředitelkou v agentuře Renegadz

Od ledna nastoupila do vedení agentury Renegadz Kamila Tehranian, bude zastávat pozici COO (Chief Operation Officer). Bere si tak na starosti provoz jednotky, nastavení struktury agentury a její efektivní fungování.
-rkp
Kamila Tehranian, COO (Chief Operation Officer) v agentuře Renegadz
Kamila Tehranian, COO (Chief Operation Officer) v agentuře Renegadz
autor: Patrik Klema

Kamila Tehranian po studiu na Karlově univerzitě plynule přešla do prostředí PR a marketingu. Několik let strávila v account oddělení Publicisu, aby pak spolu se svým kolegou Tomášem Kopečným znovuobnovila agenturu Scholz & Friends v Praze. Po devíti letech vedení agentury se rozhodla svůj podíl prodat a jít vstříc novým příležitostem.

„Velmi mě oslovilo už to jméno. Renegade, čili někdo, kdo má vlastní filozofii a kdo nepodléhá obecnému statu quo. Kdo mne zná, asi ví…(smích). Branded entertainment je pro mě ze všech sfér komunikačních možností úplně nejpřitažlivější. Pro člověka, který vyrostl na MTV, značka ideál. Je to sexy,” říká sama Kamila Tehranian.

Mimopracovní aktivity ráda soustřeďuje především do slunné Kalifornie a dalších míst po celém světě. Vše v jejím životě se však točí kolem uměleckého prostředí.

Ukotvení týmu Renegãdz založeného Antonínem Milatou a Josephem Tehranianem potvrzuje rostoucí poptávku klientů po nových formách komunikace. Renegãdz se specializují především na vytváření kreativních strategií a produkci v oblasti branded entertainment. Právě to bylo pro Kamilu Tehranian hlavním podnětem, proč přijala tuto nabídku.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama