reklama
reklama
25. 1. 2018 | poslední aktualizace: 25. 1. 2018  09:23

Luděk Jírů generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti Home Credit v ČR, Václav Horák z osobních důvodů rezignoval

K 31. 1. 2018 z osobních důvodů rezignuje Václav Horák na funkci generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti Home Credit v České republice. Od 1. 2. 2018 jej v obou funkcích nahradí Luděk Jírů, dosavadní obchodní ředitel Home Creditu ČR a SR, který ve společnosti zastával postupně několik rolí od roku 2006.
-rkp
Luděk Jírů, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Home Credit v ČR
Luděk Jírů, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Home Credit v ČR
autor: Home Credit

Václav Horák se ujal vedení Home Creditu 10. července 2017. Před příchodem do společnosti zastával pozici CIO (regionální ředitel pro IT) ve skupině BNP Paribas Personal Finance Central Europe. Stál u zrodu společností Cetelem ČR a Cetelem Slovensko a devět let působil na pozici generálního ředitele Cetelem ČRVystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze a absolvoval postgraduální studium bankovnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze. Pracovní a manažerské zkušenosti získal v Agrobance a v Bankovním domě Skala.

Společnost Home Credit a. s. byla založena v roce 1997 a dnes je součástí globální fintech skupiny, která ve svém oboru patří k největším na světě. Home Credit pomáhá lidem nejen při nákupech na splátky přímo v obchodech a na internetu, ale nabízí také hotovostní úvěry a úvěry na auta, konsolidaci stávajících půjček nebo kreditní karty. V Česku poskytl Home Credit v první polovině roku 2017 úvěry v celkové výši 5,6 miliardy Kč. Skupina Home Credit také stojí za řadou dalších značek, které mění a posouvají trh: Air Bank, Zonky, Autotým, Edufi, Lymet aj.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama