reklama
reklama
22. 1. 2018 | poslední aktualizace: 22. 1. 2018  08:00

Karel Klečka ředitelem kapitálových trhů Panattoni Europe

Panattoni Europe, významný hráč na evropském trhu logistických a průmyslových nemovitostí, rozvíjí své struktury v oblasti kapitálových trhů. Tým posílil Karel Klečka, nový ředitel kapitálových trhů v České republice a na Slovensku. Jeho úkolem bude zajistit optimální spolupráci mezi společností Panattoni a jejími kapitálovými partnery a investory v rámci průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku.
-rkp
Karel Klečka, ředitel kapitálových trhů Panattoni Europe
Karel Klečka, ředitel kapitálových trhů Panattoni Europe
autor: Panattoni

Karel Klečka se pohybuje v segmentu nemovitostí a finančních trhů již více než 10 let. Naposledy působil jako ředitel a člen představenstva Patria investiční společnosti, která se zaměřuje na obhospodařování nemovitostních fondů, patří do skupiny Patria a je součástí ČSOB. Na této pozici zodpovídal za vstup organizace na trh, což zahrnovalo zajištění příslušných povolení a licencí, vytvoření struktury prvních investičních fondů, zajištění klientů a vedení realitních akvizic. Dříve pracoval v českých a britských pobočkách mezinárodních realitních poradenských společností – DTZ, JLL a King Sturge. Vystřídal různé pozice, včetně vedoucího oceňování nemovitostí.

Vystudoval ČVUT v Praze se zaměřením na ekonomii a realitní management a také Sheffield Hallam University ve Velké Británii.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama