reklama
reklama
10. 1. 2018 | poslední aktualizace: 10. 1. 2018  15:45

Goran Andonov ředitelem realitní kanceláře Maxima Reality

Novým ředitelem největší české nesíťové realitní kanceláře Maxima Reality se od 1. ledna 2018 stal Goran Andonov, který doposud zastával funkci obchodního ředitele společnosti Maxima Reality. Goran má bohaté manažerské i profesní zkušenosti a po více než dvou letech na pozici obchodního ředitele přebírá vedoucí funkci po Vladimíru Zuzákovi. Ten vedl Maximu od roku 2014, kdy byl iniciátorem akvizice Maxima Reality v rámci FINEP Holdingu.
-rkp
Goran Andonov, ředitel realitní kanceláře Maxima Reality
Goran Andonov, ředitel realitní kanceláře Maxima Reality
autor: Maxima Reality

Profesní dráha Gorana Andonova (50) je spjata s obchodem, strategickým plánováním, krizovým managementem a projektovým řízením nebo vedením týmů v mezinárodních společnostech (mj. Roche, Beckman Coulter, SIAD Czech). Poslední dva roky byl nejbližším spolupracovníkem Vladimíra Zuzáka a společně vrátili Maximu opět na vrchol.

Vladimír Zuzák odchází na vlastní žádost, po dohodě s akcionáři FINEP Holdingu, mimo struktury firmy realizovat vlastní projekty. Nadále ale bude se společnostmi MAXIMA REALITY a FINEP externě spolupracovat na poradenské bázi.

Vláďa úspěšně integroval Maximu do struktur holdingu, byl hybatelem kompletního „restartu“ firmy, zavedl nové služby pro klienty, nastavil procesy a společnost finančně stabilizoval. „Odcházím v okamžiku, kdy se vše, co jsem slíbil realizovat v průběhu tří let podařilo naplnit. Maxima je opět lídrem pražského realitního trhu. To potvrzuje i fakt, že jakákoli naše nová služba pro klienty je v průběhu několika týdnů kompletně okopírována konkurencí. Maxima je dnes ve velmi dobré kondici a já se těším na další spolupráci s lidmi z Finepu,“ říká Vladimír Zuzák, který končí ve vedení Maxima Reality a je připraven přijmout své nové výzvy.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama