reklama
reklama
10. 1. 2018 | poslední aktualizace: 10. 1. 2018  15:21
Dvořák generálním ředitelem společnosti Vodafone Malta

Petr Dvořák generální ředitelem společnosti Vodafone Malta

Viceprezident pro nefiremní zákazníky operátora Vodafone, Petr Dvořák, který na této pozici působil 5 let, nastupuje od 15. ledna do Vodafonu Malta na pozici generálního ředitele (CEO). Jeho nástupce oznámí generální ředitel Jiří Báča v nejbližší době.
ICT Revue
Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Malta
Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Malta
autor: Vodafone

Petr Dvořák (45) sbíral své zkušenosti s businessem již od ukončení studií na vysoké škole jako manažer ve společnosti Lybar. Dva roky poté strávil v marketingu společnosti Nestlé. Jeho kariéra v oboru telekomunikací začala v roce 2001, kdy nastoupil do společnosti T‑Mobile. Tam působil na různých manažerských pozicích více než deset let, později stál v čele celé marketingové divize. Od roku 2012 byl ve Vodafonu na pozici viceprezident pro nefiremní zákazníky.

Ve Vodafonu se jako viceprezident nefiremních zákazníků v posledních měsících podílel spolu s Jiřím Báčou také na vedení oddělení firemních zákazníků a významně přispěl k jeho rozvoji a úspěchu v komerční oblasti.

„S Petrem a jeho týmem jsme ve Vodafonu úspěšně změnili naši strategii, posílili značku, přišli s úspěšnou produktovou strategií a ještě více vylepšili vnímání Vodafonu našimi zákazníky. Jsem hrdý na tento Petrův posun do vedení Vodafonu Malta,“ říká generální ředitel Vodafonu, Jiří Báča.

Ve volném čase se Petr Dvořák věnuje své rodině, vytrvalostně běhá, věnuje se triatlonu, jezdí na kole, lyžuje a zpívá ve sboru.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama