reklama
reklama
10. 1. 2018 | poslední aktualizace: 15. 1. 2018  09:52
Devát vede klíčové projekty ve společnosti IdeaSense

Jiří Devát posiluje společnost IdeaSense

Společnost IdeaSense, která klientům pomáhá inovovat produkty, služby a business modely prostřednictvím metody Inovačních farem, rozšiřuje své řady. Na pozici Thought Leadera vítá Jiřího Deváta. Ten ve firmě již tři roky působí jako člen IdeaSense Advisory Boardu, nyní se osobně ujme vedení klíčových projektů.
-rkp
Čtěte více o: personálie | inovace
Jiří Devát, Thought Leader ve společnosti IdeaSense
Jiří Devát, Thought Leader ve společnosti IdeaSense
autor: IdeaSense

Jiří Devát dříve pracoval jako Country Manager v technologických společnostech Microsoft a Cisco Systems, v pozici viceprezidenta se podílel na transformaci Českých aerolinií. Své podnikatelské záměry rozvíjí ve firmách DEVAT innoware a Čajová květina, pod kterou patří značka Matcha Tea.

“Máme velkou radost, že se k nám naplno připojí právě Jiří. V rámci kreativního procesu v IdeaSense vždy vítáme další dávku inspirace a kritického myšlení, Jiří tak bude díky svým dlouholetým zkušenostem velkým přínosem. Jsem si jistá, že nám pomůže využít mnoho budoucích příležitostí a naše služby ještě zdokonalí,” říká Kateřina Ailová, spoluzakladatelka IdeaSense.

V IdeaSense se Jiří Devát hodlá vedle inovace produktů a služeb zaměřit také na strategické scénáře rozvoje a budování firemní kultury, oblasti, jimž se věnoval celou svou profesní kariéru.

“Mou přidanou hodnotou je propojovat lidi a spojovat myšlenky,” říká o svém poslání Jiří Devát.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama