reklama
reklama
9. 1. 2018 | poslední aktualizace: 9. 1. 2018  13:50

Iva Menclová řídí kreativní agenturu Publicis Praha

Kreativní agentura Publicis Praha má novou ředitelku. Od 1. 1. 2018 je její novou Managing Directorkou Iva Menclová. Bude tak působit v rámci širšího managementu integrované skupiny Publicis One, vedené CEO společnosti Tomášem Vargou
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | agentura
Iva Menclová, Managing Directorka kreativní agentury Publicis Praha
Iva Menclová, Managing Directorka kreativní agentury Publicis Praha
autor: Publicis

Iva Menclová přichází do Publicisu po 17-ti letech v Ogilvy Group.  Ve své reklamní kariéře se starala například o značky Dove v rámci koordinace na mezinárodních trzích, O2 a jejich věrnostní program O2 EXTRA výhody, věrnostní program ČEZu, a v posledních dvou letech komplexně o značku Komerční banka a její finanční skupina.

Na pozici Managing Director bude řídit projekty pro řadu mezinárodních i lokálních klientů agentury Publicis Praha a mimo jiné využívat svých zkušeností nejen v nadlince, ale také zejména v digitální, direct a podlinkové komunikaci pro další posilování agentury a svěřených značek.

„Přeji si, abychom pro klienty byli nejen skvělým servisním partnerem, ale čím dál více konzultantem, který pod jednou střechou nabízí komplexní strategickou, brandovou a digitální expertizu v rámci jedné integrované skupiny. Klíčoví jsou pro mne lidé v agentuře, jejich entuziasmus, zkušenosti a jejich vzájemné fungování. Mým cílem je, aby lidé chodili do práce rádi a aby své firmě důvěřoval,“ říká Iva.

Michal Winkler, dosavadní ředitel Publicisu Praha, bude v rámci skupiny Publicis One působit na nové pozici Management Supervisor, se zodpovědností za konkrétní klientské a interní projekty.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama