reklama
reklama
8. 1. 2018 | poslední aktualizace: 8. 1. 2018  08:00

Rudolf Nemes Country Managerem developera CTP v Maďarsku, István Pozderka na pozici Senior Business Developer

Developer CTP výrazně posuje svůj tým a pozici na maďarském trhu. Novým Country Managerem pro Maďarsko je od 8. ledna jmenován Rudolf Nemes. Pozici Senior Business Developer 1. ledna zaujal István Pozderka. Primárním úkolem nově posíleného týmu bude akcelerace růstu a posílení dosavadního místního CTP portfolia tak, aby se vytvořily základy pro udržitelnou budoucí expanzi.
-rkp
Rudolf Nemes, Country Manager developera CTP v Maďarsku
Rudolf Nemes, Country Manager developera CTP v Maďarsku
autor: CTP

Rudolf Nemes (37) se bude jako Country Manager společnosti CTP soustředit na sestavení a uspořádání maďarského týmu a komunikaci napříč odděleními i mimo Maďarsko. Dále se bude podílet na HR a byznysových aktivitách společnosti.

Rudolf Nemes  působí v Budapešti, kde studoval ekonomii a úspěšně pracoval jako vedoucí několika oddělení ve finančních institucích a společností zabývajících se developmentem.

„Mám radost, že se můžu stát součástí takové úspěšné společnosti jakou CTP bezpochyby je. Mým hlavním úkolem bude významné rozšíření maďarského portfolia. Očekávám, že posílením stávajícího týmu budeme schopni navýšit dosavadní portfolio o více než 25 % a také se zlepší ziskovost a celková efektivita podnikání. V současné době se s týmem zaměříme na obsazení až 50 000 m2 volných prostor v CTParku  Komárom a v CTParku Székesfehérvár, kde je ještě k dispozici 20 000 m2. Oba prostory se nachází ve strategické lokalitě a jsou okamžitě k dispozici k pronajmutí,” říká Rudolf Nemes.

István Pozderka (30) nově zastane pozici Senior Business Developer v Maďarsku. Bude společně s maďarským obchodním týmem pracovat na zajišťování nájemců pro stávající prostory CTP a zároveň aktivně podporovat další růst společnosti.

Studoval ekonomiku a obchod na Corvinus University v Budapešti a přichází do CTP ze společnosti CBRE, kde pracoval od roku 2013 jako poradce v oblasti průmyslových nemovitostí.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama