reklama
reklama
23. 12. 2017 | poslední aktualizace: 23. 12. 2017  17:40

Robert Pitt provozním ředitelem společnosti CTP

Od 1. prosince se novým provozním ředitelem skupiny CTP Invest stal Robert Pitt. Ve své nové funkci se bude podílet na vytváření procesů, které pomohou efektivně strukturovat fungování společnosti a připravit CTP na další růst potřebný k dosažení jejích ambiciózních cílů. Hlavním zaměřením Roberta Pitta budou oblasti HR, IT, právo a další.
-rkp
Robert Pitt, provozní ředitel společnosti CTP
Robert Pitt, provozní ředitel společnosti CTP
autor: CTP

Robert Pitt (47) pochází z Irska, kde získal titul z ekonomie na University College Dublin. Svou kariéru ve střední Evropě zahájil u firmy Irská Investiční společnost v roce 1992. Následně působil v PricewaterhouseCoopers. V roce 1999, poté, co pracoval dva roky v developmentu v Číně, se stal členem týmu Lidl v Irsku a Severním Irsku jako ředitel v oblasti nemovitostí. Posléze byl jmenován do funkce COO pro Lidl Česká a Slovenská republika. Zkušenosti sbíral také ve společnosti Tesco, kde více jak 7 let zastával funkci generálního a provozního ředitele franšízové sekce. Do CTP přišel z pozice generálního ředitele firmy INM PLC v Irsku.

CTP je rychle rostoucí společností na trhu průmyslových nemovitostí v regionu střední a východní Evropy. "Během uplynulých 24 měsíců se naše společnost výrazně rozšířila a je v současné době aktivní v celé střední a východní Evropě. Do našeho týmu se připojilo 350 nových lidí, jež pomohou s plánem zdvojnásobit portfolio a dosáhnout do roku 2022 10 milionů čtverečních metrů. Robert Pitt přináší zkušenosti a úsilí, kterými značně přispěje k tomu, že CTP bude připravena k růstu. Jeho praktický přístup nám pomůže v provozních záležitostech. Jsem nadšený, že můžeme spolupracovat s Robertem Pittem a Radkem Zemanem, našim finančním ředitelem skupiny, na zvládnutí naší výzvy," dodává Remon Vos, generální ředitel společnosti CTP.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama