reklama
reklama
14. 12. 2017 | poslední aktualizace: 14. 12. 2017  10:25

Barbora Čermáková HR manažerkou softwarové platformy Clever Monitor

První HR manažerkou původně startupové firmy Clever Monitor se od prosince 2017 stala Barbora Čermáková. Stejnojmenný produkt společnosti „Clever Monitor“ je nástrojem přímého marketingu s vlastní umělou inteligencí (Artificial Intelligence), který se sám učí a umí se plně přizpůsobit firemní infrastruktuře.
-rkp
Barbora Čermáková, HR manažerka softwarové platformy Clever Monitor
Barbora Čermáková, HR manažerka softwarové platformy Clever Monitor
autor: Clever Monitor

Barbora Čermáková (31) byla před nástupem do Clever Monitoru konzultantkou a koučkou v mezinárodní poradenské společnosti Korn Ferry a dříve personalistkou výrobní společnosti Continental Automotive Czech Republic. V obou společnostech byla zodpovědná za komplexní poradenství v oblastech náboru, rozvoje a odměňování zaměstnanců či zefektivňování HR procesů.

V roli historicky první HR manažerky se ve společnosti Clever Monitor zaměří především na nábor výjimečných osobností z oboru nebo na posílení samotné značky. Ta za poslední půlrok více než zdvojnásobila počet svých spolupracovníků, přičemž investice do lidských zdrojů meziročně ztrojnásobila, a to především díky otevření dalších zahraničních poboček v Berlíně, New Yorku, Dubaji nebo v Singapuru. Clever Monitor se tak ve druhém kvartále příštího roku rozroste na více než čtyřicet klíčových pracovníků.

Barbora Čermáková je absolventkou Technické univerzity v Liberci, na níž momentálně dálkově studuje magisterský program podnikové ekonomie.

Ve svém volném čase se věnuje především outdoorovým sportům, ale také módě, koučinku a vlastnímu seberozvoji.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama