reklama
reklama
14. 12. 2017 | poslední aktualizace: 14. 12. 2017  09:49

Eduard Forejt, Petr Žalský a Tewfik Sabongui založili novou realitně-poradenskou společnost THREESIXTY

Dne 13.12.2017 oficiálně zahájila činnost nová realitně-poradenská společnost THREESIXTY, stojící na partnerech, kteří reprezentují zkušené profesionály komerčního realitního trhu v ČR s přesahem do CEE. Jejími zakladateli jsou Eduard Forejt, bývalý ředitel rozvoje obchodu Jones Lang LaSalle ČR, který je aktivní na realitním trhu od roku 1996, Petr Žalský, bývalý manažer pronájmů CA Immo, který má zkušenosti s realitním trhem od roku 1995, a Tewfik Sabongui, bývalý generální ředitel Jones Lang LaSalle ČR, který se na realitním trhu pohybuje od roku 1999.
-rkp
Eduard Forejt, Petr Žalský a Tewfik Sabongui, partneři v realitně-poradenské společnosti THREESIXTY
Eduard Forejt, Petr Žalský a Tewfik Sabongui, partneři v realitně-poradenské společnosti THREESIXTY
autor: THREESIXTY

Založení realitní společnosti THREESIXTY berou partneři společně jako ideální východisko k realizaci vlastních vizí pro profesní růst, a především možnost dělat práci správně, kvalitně a podle vlastních hodnot. Přestože jsou zakladatelé každý jiný, shodují se zcela na hlavních principech. I proto je motto společnosti „hodnoty především”. Název THREESIXTY (zkratkou 360) odkazuje na misi společnosti, která chce ve prospěch svých klientů sledovat trh ze všech perspektiv a zároveň chránit zájmy obchodních partnerů, ale i společnosti ze všech úhlů.

“Po odchodu z JLL jsem pociťoval potřebu zásadní změny, chtěl jsem být součástí něčeho nového, co vytvořím a uvidím, jak roste. Vzhledem k mým zkušenostem a principům, bylo nasnadě založit realitní firmu s jasným etickým směřováním a zároveň důrazem na profesionalitu a obchodního ducha. S mými partnery, z nichž každý má různé profesní dovednosti, se skvěle doplňujeme a díky tomu věřím, že bude THREESIXTY silnější a lepší,” vysvětluje své důvody k založení firmy Tewfik Sabongui.

Ambicí partnerů je vytvoření silné realitně-poradenské společnosti zaměstnávající profesionály s vysokým morálním a profesním kreditem, přičemž krátkodobým cílem je rychlé zavedení značky na trhu a vytvoření rovnocenné konkurence mezinárodním realitním agenturám.

“Partnerství v THREESIXTY je pro mne příležitost k návratu k poradenství a těším se především na transakční činnost, kde budu moci zúročit své zkušenosti z předchozích let. Tewfika a Edu znám takřka od vstupu na realitní trh, jejich lidskéa profesní hodnoty jsou mi blízké, a proto jsem rád za spojení právě s nimi.” Komentuje Petr Žalský.

Hlavní činnosti THREESIXTY jsou investice a oceňování, asset management, konzultace developmentu, zastupování pronajímatelů a nájemců, realitní poradenství a akvizice pozemků.

“Pokud s někým strávíte 12 profesně úspěšných a poctivě vybojovaných let, jako já s Tewfikem, tak při jeho odchodu jednoduše zvažujete, jak vazby nepřetrhnout a naopak na lety prověřených základech postavit něco nového a svěžího. Shodné morální postoje nás tří, v kombinaci s enormní chutí do práce, je podle mého klíčem pro úspěšnou firmu.” Popisuje důvody k založení firmy Eduard Forejt.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama