reklama
reklama
11. 12. 2017 | poslední aktualizace: 11. 12. 2017  10:30

Martin Houska a Zuzana Prokopcová posílili společnost Moore Stephens v Praze. Z pozice partnera naopak odchází Robert Jurka

Společnost Moore Stephens se dohodla na jmenování nového partnera. Je jím Martin Houska. Spolu s ním přichází do pražské kanceláře Moore Stephens také jeho tým z poradenské kanceláře Acredos. Součástí změn je také vyčlenění samostatné pozice provozní ředitelky, na kterou nastupuje Zuzana Prokopcová. Záměr ukončit své působení na pozici partnera Moore Stephens zodpovědného za daňovou část pražské kanceláře naopak oznámil Robert Jurka, který se bude dále věnovat vlastním projektům.
-rkp
Martin Houska, partner, Zuzana Prokopcová provozní ředitelka společnosti Moore Stephens
Martin Houska, partner, Zuzana Prokopcová provozní ředitelka společnosti Moore Stephens
autor: Moore Stephens

Martin Houska je majitelem a jednatelem poradenské kanceláře Acredos. Od roku 2012 do roku 2014 působil jako ředitel daňového a právního oddělení PricewaterhouseCoopers Česká republika a v letech 2004–2012 jako senior manažer ve společnosti KPMG. Několik let také vedl sekci Mezinárodního zdanění a cla Komory daňových poradců.

Firmu Acredos založil v roce 1997, takže již 20 let pomáhá s daněmi a účetnictvím českým podnikatelům. Zaměřuje se zejména na pomoc společnostem českých vlastníků a podnikatelům, které začíná zajímat distribuce peněz zpět z podnikání. Prioritou je přitom ochránit majetek vlastníka a zajistit, aby i v případě nepředvídané události byla majetková újma co nejmenší.

„I v dalších letech máme v plánu růst, zejména prostřednictvím pokračujícího organického růstu našich základních služeb a zaměření na konzultační služby s vysokou hodnotou pro klienty. Proto také potřebujeme zázemí profesionálně fungující firmy,“ dodává Miroslav Jandečka.

Martin Houska vystudoval účetnictví a finanční řízení podniku na Vysoké škole ekonomické v Praze a Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Je certifikovaným daňovým poradcem, držitelem diplomu Asociace certifikovaných účetních (FCCA) a absolventem MBA programu UCLA Anderson School of Management.

 

Zuzana Prokopcová působila v letech 2014 až 2016 na pozici místopředsedkyně představenstva Českého Aeroholdingu, kde měla na starosti controlling, treasury, účetnictví a daně, interní audit a risk management. Zkušenosti z oblasti poradenských služeb získala díky dlouholetému působení ve společnosti PricewaterhouseCoopers v České republice, Kazachstánu a Rusku (2007–2014).

Je absolventkou Fakulty financí a účetnictví oboru účetnictví a finanční řízení podniku na Vysoké škole ekonomické v Praze a je členkou Asociace certifikovaných účetních (FCCA).

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama