reklama
reklama
8. 12. 2017 | poslední aktualizace: 8. 12. 2017  15:10

Lucie Kubenová právničkou farmaceutické společnosti Pfizer

Hlavním právním poradcem společnosti Pfizer pro Českou a Slovenskou republiku se v listopadu 2017 stala Lucie Kubenová. Ve své nové roli bude zodpovědná za komplexní právní podporu aktivit společnosti v obou zemích. Zaměří se především na právní poradenství v oblasti obchodování, regulace a reklamy na trhu s léčivými přípravky.
-rkp
Čtěte více o: personálie | právník | farmacie | Pfizer
Lucie Kubenová, právní poradkyně společnosti Pfizer pro Českou a Slovenskou republiku
Lucie Kubenová, právní poradkyně společnosti Pfizer pro Českou a Slovenskou republiku
autor: Pfizer

Mgr. Lucie Kubenová, LL.M. (41) má přes šestnáct let zkušeností v právní oblasti. Před svým nástupem do společnosti Pfizer působila devět let v právních odděleních farmaceutických společností různého zaměření, kde nasbírala vynikající portfolio zkušeností z tohoto sektoru. Během své kariéry získala Lucie Kubenová cenné zkušenosti také v bankovním sektoru a v advokacii.

Díky skvělým výsledkům své práce byla Lucie Kubenová v letošním roce zařazena v rámci prestižního žebříčku The Legal 500 mezi pět set nejlepších právníků ve střední a východní Evropě. Tento mezinárodně uznávaný žebříček, který sdružuje nejvýznamnější subjekty v oblasti práva, se letos zaměřil na konkrétní právníky, kteří mají na vývoji svého oboru největší zásluhu.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama