reklama
reklama
6. 12. 2017 | poslední aktualizace: 7. 12. 2017  08:37

Veronika Pařízková šéfredaktorkou webového portálu Czechdesign

Šéfredaktorkou webového portálu věnovanému designu Czechdesign je od 7. prosince Veronika Pařízková. Nahradila Radku Machalickou, které redakci vedla od roku 2012 a nyní odchází na mateřskou dovolenou.
-rkp
Čtěte více o: personálie | šéfredaktor | portál | design
Veronika Pařízková, šéfredaktorka webového portálu Czechdesign
Veronika Pařízková, šéfredaktorka webového portálu Czechdesign
autor: Czechdesign

Veronika Pařízková se chce z pozice šéfredaktorky soustředit především na kritické analýzy, mapování aktuální situace ve světě designu a jeho šance a možnosti v současném světě. V oblasti designu se pohybuje již od roku 2010.

Pět let pracovala jako PR manažerka a tisková mluvčí Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, v posledních dvou letech pak měla na starosti designovou sekci galerie Kvalitář. Pro tu připravila několik úspěšných výstav, například Koruna pro kambodžského krále nebo výstavu věnovanou moderním urnám Acheron.

Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

Radka Machalická po svém nástupu připravila nový vizuál portálu, který ztvárnilo Studio Anymade, navýšila čtenost a především se zaměřila na odpovědnost designu a sdílení know – how pro firmy a designéry.

Portál Czechdesign byl založený v roce 2003 jako platforma pro milovníky a fanoušky moderního designu. Od té doby vyrostl v silného hráče v oblasti současného designu, jehož návštěvnost se poslední rok pohybuje kolem 80 000 měsíčně.

Czechdesign se soustředí nejen na oborové články ze světa současného designu, ale také na kritický stav designu v českých firmách, kterým také nabízí možnosti řešení. Pomáhá organizovat soutěže, workshopy a semináře, a dostávat tak kvalitní designu mezi širokou veřejnost.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama