reklama
reklama
26. 11. 2017 | poslední aktualizace: 26. 11. 2017  16:55

Tomáš Běhounek členem managing boardu advokátní kanceláře bnt international

Advokátní kancelář bnt oznámila jmenování Tomáše Běhounka členem řídícího výboru, který představuje pětičlenný výkonný orgán bnt international zodpovědný za strategii celé skupiny.
-rkp
Tomáš Běhounek, člen managing boardu advokátní kanceláře bnt international
Tomáš Běhounek, člen managing boardu advokátní kanceláře bnt international
autor: Jiri Starha

Tomáš Běhounek působí v pražské advokátní kanceláři bnt attorneys-at-law už 12 let, jejím partnerem je od roku 2008. V bnt řídí tým, který se úspěšně specializuje na právo nemovitostí, fúze a akvizice v oblasti nemovitostí, stavební právo a developerské projekty v České republice, a má i bohaté zkušenosti s nejrůznějšími aspekty nemovitostního práva v rámci celého regionu střední a východní Evropy.

Jmenování Tomáše Běhounka členem výkonného výboru bnt international navazuje také na jeho novou pozici Head of Practice Group Real Estate v rámci celé mezinárodní kanceláře bnt.

Tomáš Běhounek je absolventem Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, členem advokátní komory je od roku 2005. Vedle nemovitostního práva, které je jeho klíčovou kompetencí a za něž bnt nese řadu ocenění v mezinárodních žebříčcích Chambers& Partners nebo Legal500, je Tomáš Běhounek rovněž uznávaným odborníkem na právo obchodních společností a obchodní závazkové vztahy.

V loňském roce se jako jeden z členů mezinárodního marketingového týmu podílel na řízení redesignu korporátní značky bnt.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama