reklama
reklama
22. 11. 2017 | poslední aktualizace: 22. 11. 2017  13:20

Digitální budoucnost kancelářských budov

Moderní administrativní centra se budou více digitalizovat. Díky jedné mobilní aplikaci již dnes jde propojit vlastníky budovy, uživatele, návštěvníky a poskytovatele služeb z okolí. Nástroj už zavedly první kancelářské budovy v Praze a další jej momentálně testují.
Martina Marečková
Martina Marečková
redaktorka

Váš pracovní den by mohl brzy vypadat následovně. Ráno máte schůzku se sedmi dalšími kolegy. Všechny zasedačky jsou ve vaší firmě zrovna obsazené. Ze speciální mobilní aplikace zjistíte, že jiná společnost v budově má volnou zasedačku, rezervujete si ji a se spolupracovníky se tam na dvě hodiny přesunete. Jedna z kolegyň se ale zdržela u lékaře. Aplikace jí jednoduše ukáže, že v garážích budovy jsou ještě volná parkovací stání. Nemusela se tedy zatěžovat hledáním místa na ulici a schůzku stihla na čas.

Dopoledne je další porada. Senzory v zasedačce poznají, při jaké teplotě se cítíte nejpříjemněji. Klimatizace se v místnosti sama nastaví tak, aby se co nejvíce přiblížila ideálu vás a dalších lidí v zasedačce. Umožní to stejná mobilní aplikace, kterou využívají i vaši kolegové.

Chcete si přečíst celý článek?
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama