reklama
reklama
16. 11. 2017 | poslední aktualizace: 16. 11. 2017  10:05

Petr Beneš jednatelem a ředitelem společnosti Geosan Development

Novým jednatelem a ředitelem společnosti Geosan Development se od 1. listopadu stává Petr Beneš. Zkušený odborník s více než dvacetiletou praxí v oboru stavebnictví a realit zastával vysoké manažerské pozice již dříve, a to ve společnostech Hochtief Development a Arcadis CZ.
-rkp
Petr Beneš, jednatel a ředitel společnosti Geosan Development
Petr Beneš, jednatel a ředitel společnosti Geosan Development
autor: Geosan Development

Petr Beneš (48) pracoval v rámci postgraduálních studií v Českém hydrometeorologickém ústavu v Praze. Svou kariéru v realitní branži zahájil v roce 1996 v realitně-poradenské společnosti JLL, ve které působil pět let. V roce 2001 nastoupil jako projektový ředitel do developerské společnosti Hochtief Development, kde byl v roce 2006 povýšen do pozice Development Director a o dva roky později byl jmenován ředitelem pro Českou republiku. Po odchodu mateřské společnosti Hochtief Projektentwicklung z některých evropských trhů včetně České republiky se v roce 2014 stal generálním ředitelem a předsedou představenstva v inženýrské, projekční a geotechnické kanceláři Arcadis CZ.

Vystudoval inženýrskou geologii a hydrogeologii na Přírodovědecké fakultě UK. Hovoří anglicky, německy a rusky.

Mezi jeho koníčky patří sport včetně lyžování, cyklistiky, squashe a jízdy na mořském kajaku. Zabývá se rovněž sbíráním starých rukopisů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama