reklama
reklama
14. 11. 2017 | poslední aktualizace: 14. 11. 2017  07:00

Pavlína Holá posílila business development a marketing advokátní kanceláře Taylor Wessing Praha

K týmu advokátní kanceláře Taylor Wessing se připojila Pavlína Holá. Bude odpovídat za její business development a marketing. Zaměří se především na rozvoj vztahů se současnými i budoucími klienty advokátní kanceláře a nabídky nových forem spolupráce jak v oblasti osobních vztahů, tak i v oblasti sociálních sítí.
-rkp
Pavlína Holá, advokátní kancelář Taylor Wessing Praha
Pavlína Holá, advokátní kancelář Taylor Wessing Praha
autor: Stojanikova Klara

Pavlína Holá (38) bude na své nové pozici využívat také své zkušenosti z advokátních kanceláří JŠK, Kotrlík Bourgeault Andruško a právní sítě PONTES: the CEE lawyers.Ve své nové pozici se zaměří především na rozvoj vztahů se současnými i budoucími klienty advokátní kanceláře a nabídky nových forem spolupráce jak v oblasti osobních vztahů, tak i v oblasti sociálních sítí. Bude i nadále rozvíjet standardní business development nástroje a databáze v souladu s globálními standardy Taylor Wessing v rámci České republiky.

Zkušenosti v oblasti marketingu získala i na pozici marketingového specialisty. Součástí její pracovní náplně bylo provádění průzkumů v oboru a analýzy konkurence a také rozvoj vztahů se spolupracujícími advokátními kancelářemi v CEE regionu. Dlouhodobě se ve své předešlé praxi věnovala také implementaci CRM jak pro interní potřebu, tak pro sdílení informací v síti spřátelených advokátních kanceláří.

V advokátní kanceláři Taylor Wessing Praha bude jako Business Devepment Manager odpovědná především za rozvoj a koordinaci nových obchodních příležitostí a za zpracování a uplatňování projektů v oblastech business developmentu, marketingu, sponzoringu a korporátní identity v rámci celé České republiky. Součástí pracovní náplně bude i koordinace aktivit s centrálou ve Vídni.

„Péče o stávající i nové zákazníky je stále základním kamenem úspěchu každé firmy. Mít v našem týmu dalšího odborníka, který nám pomůže držet stále správný směr v oblasti rozvoje obchodních příležitostí, marketingu a sponzoringu, je více než vítané“, říká Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Praha.

Pavlína Holá vystudovala Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Ve volném čase ráda cestuje a sportuje, věnuje se především badmintonu a charitativním běhům, např. Teribear, Běh pro světlušku atd. Stala se členkou Hero Clanu, což je databáze hrdinů, ochotných pomoci neziskovým organizacím.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama