reklama
reklama
13. 11. 2017 | poslední aktualizace: 13. 11. 2017  08:11

Richard Keery generálním ředitelem HSBC v České republice

HSBC oznámila jmenování Richarda Keeryho generálním ředitelem HSBC Bank plc - pobočka Praha. Richard Keery nahrazuje Michaela Hordleyho, který vedl českou pobočku HSBC od roku 2014 a který se nyní přesouvá do globální centrály HSBC v Londýně.
-rkp
Richard Keery, generální ředitel HSBC v České republice
Richard Keery, generální ředitel HSBC v České republice
autor: HSBC

Richard Keery svou kariéru v HSBC zahájil v roce 1997 v Severním Irsku. Zastával různé pozice v oblasti strukturovaného financování aktiv, korporátního bankovnictví, financování obchodu a řízení rizik. Další mezinárodní zkušenosti získal na trzích v Evropě, Asii a na Středním východě. Před svým příchodem do České republiky pracoval Richard více než tři roky jako ředitel pro komerční bankovnictví v Kataru.

Zástupce generálního ředitele divize Europe International Niccolo Polli ke jmenování uvedl: „Richard bude pro náš pražský tým skvělou posilou i díky rozsáhlým zkušenostem, které získal v mezinárodním obchodě během svého působení v Asii a na Středním východě. Česká republika usiluje o rozšíření diverzifikace obchodu a Richard s sebou přináší znalosti právě z trhů, které se nacházejí mimo zavedené obchodní koridory českých firem.“

„Jsem velmi rád, že se stávám součástí týmu v České republice, jejíž ekonomika je jednou z nejdynamičtějších ekonomik v regionu a kterou podle předpovědí čeká v letošním roce růst o více než 4 %. Skutečně si cením příležitosti vést HSBC v tak zajímavém období a těším se na rozvoj aktivit, které podporují naše domácí i mezinárodních klienty,“ dodal Richard Keery.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama