reklama
reklama
4. 11. 2017 | poslední aktualizace: 4. 11. 2017  07:00

Gabriela Porupková, Miroslav Dudek a Pavlína Tejralová posílili advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS

Mezinárodní advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS působící na českém a slovenském trhu významně posiluje. K 1. 11. 2017 rozšířila svůj tým v oblasti práva nemovitostí a nemovitostních fúzí a akvizic o 3 nové advokáty Gabrielu Porupkovou, Miroslava Dudka a Pavlínu Tejralovou, kteří působili v mezinárodní advokátní kanceláři Schönherr zaměřené na region střední a východní Evropy.
-rkp
Gabriela Porupková, Miroslav Dudek a Pavlína Tejralová, advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS
Gabriela Porupková, Miroslav Dudek a Pavlína Tejralová, advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS
autor: Pavlik/Simerova

Gabriela Porupková, advokátka s 13letou praxí, která téměř 8 let působila v advokátní kanceláři Schönherr, se stala novou partnerkou advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS. Ve svém novém působišti se bude nadále zaměřovat především na právo nemovitostí, korporátní právo a fúze a akvizice. Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a absolvovala studijní pobyt na Vídeňské univerzitě. Gabriela je doporučována mezinárodním žebříčkem Chambers Europe pro oblast nemovitostního práva. Hovoří česky, anglicky a německy.

Miroslav Dudek, který v advokátní kanceláři Schönherr působil téměř 9 let, přichází do advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS na pozici vedoucího advokáta. Bude se nadále věnovat zejména právu nemovitostí, stavebnímu právu, fúzím a akvizicím a korporátnímu právu. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a absolvoval studijní pobyt na právnické fakultě Technické univerzity v Drážďanech. Miroslav je doporučován mezinárodním žebříčkem Chambers Europe pro oblast nemovitostního práva. Hovoří česky, anglicky a německy.

Pavlína Tejralová, která se od počátku své praxe specializuje na právo nemovitostí, zejména pak nemovitostní právo, korporátní právo a M&A, doplnila nemovitostní tým. Klienti u Pavlíny oceňují zejména její výbornou obchodní orientaci v transakcích, za kterou vděčí svému ekonomickému vzdělání. Pavlína vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Vysokou školu ekonomickou v Praze. Hovoří česky a anglicky.

V uplynulém roce advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS oslavila spolu se svou aliancí bpv LEGAL, působící v celém středoevropském regionu, desetileté výročí existence. Příchodem nových advokátů dále upevňuje svou rostoucí pozici na českém právním trhu. Poradenství v oblasti práva nemovitostí a stavebního práva, vedené společníkem advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS, Mgr. Jiřím Bártou, LL.M., představuje vedle projektového financování, transakčního poradenství, poradenství v oblasti fúzí a akvizic a energetiky stěžejní oblast, která se v současné době nejvíce rozvíjí.

„Jsme velice rádi, že se k nám Gabriela se svým týmem připojuje. Jedná se o velmi zkušené advokáty, mající za sebou vynikající historii realizovaných transakcí patřících mezi nejvýznamnější na trhu, kteří jsou vysoce ceněni nejen mezinárodními ratingovými agenturami, ale zejména svými klienty. Jsem přesvědčen, že naši noví kolegové budou významnou podporou pro rozvoj naší nemovitostní a transakční praxe a současně svými osobnostmi skvěle doplní stávající tým naší advokátní kanceláře. Já osobně si pak vážím i perfektní znalosti němčiny.“ vysvětluje managing partner kanceláře Arthur Braun, M.A..

Posílení právní expertízy v oblasti práva nemovitostí dokonale zapadá do filozofie advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS poskytovat klientům komplexní právně-daňový servis. Díky široké mezinárodní i české klientské základně je tak advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS schopna nabídnout řadu synergických efektů, např. v propojení portfolia služeb v oblastech transakcí, nemovitostí, financování a energetiky.

„V oblasti práva nemovitostí aktivně působíme již řadu let, během kterých jsme nasbírali cenné zkušenosti a podíleli se na řadě významných mezinárodních i lokálních nemovitostních projektech a transakcích. Naše působení v advokátní kanceláři bpv BRAUN PARTNERS vnímám jako novou výzvu. Věřím, že budeme přínosem nejen po profesní stránce, ale budeme zároveň kolegy považováni za významnou součást a oporu celého týmu“, dodává Gabriela Porupková.

bpv BRAUN PARTNERS se dlouhodobě drží na vysokých pozicích v hodnocení ratingové agentury Legal 500. Příchodem Gabriely a Miroslava si dále upevní svou pozici též v hodnocení Chambers Europe, kde jsou oba advokáti hodnocení v individuálních kategoriích v oblasti práva nemovitostí.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama