reklama
reklama
1. 11. 2017 | poslední aktualizace: 1. 11. 2017  14:45

Martin Lysoněk a Jiří Trávníček posílili obchod a marketing portálu Aukro

Nové Aukro se po přechodu na vlastní platformu stabilizuje a posiluje svůj obchodní a marketingový tým. Na pozici obchodního ředitele přichází specialista na multichannel Martin Lysoněk, online marketingové aktivity bude nově řídit Jiří Trávníček.
-rkp
Čtěte více o: personálie | obchod | marketing | portál | Aukro.cz
Martin Lysoněk, obchodní ředitel portálu Aukro
Martin Lysoněk, obchodní ředitel portálu Aukro
autor: archiv

Martin Lysoněk nově zastává pozici obchodního ředitele Aukra. V rámci své pozice se bude soustředit mimo jiné na rozvoj služeb pro C2C i B2C prodejce největšího českého online trhu. Se svým týmem bude mít na starosti hledání a rozvoj nových obchodních příležitostí a partnerství v Česku i v zahraničí.

„Posláním našeho obchodního oddělení je především aktivní správa nabídky na Aukru, péče o stávající zákazníky, rozvoj nových kategorií a uzavírání nových partnerství. Budeme se věnovat tomu, aby prostředí Aukra bylo pro prodejce obchodně dostatečně atraktivní a férové,“ vysvětluje Martin Lysoněk, obchodní ředitel společnosti Aukro.

Martin Lysoněk je specialistou na multichannel s více než desetiletými zkušenostmi. V minulosti řídil multichannelové aktivity firmy Baťa v Evropě a podílel se na vývoji a implementaci webu a e-commerce systémů.  

 

Jiří Trávníček nově působí na pozici Online Marketing Specialist. Absolvent zlínské Univerzity Tomáš Bati má s online kampaněmi zkušenosti například z ČSOB nebo agentury Pria System.

V Aukru bude mezi jeho priority patřit implementace a strategické řízení online marketingových aktivit, tvorba strategických a kreativních konceptů, výkonnostní marketing nebo webová analytika.

„Mou misí je rozvíjet online komunikační činnosti a performance aktivity, které Aukru pomohou vytěžit všechny příležitosti. K oživení značky nejen v online kanálech by měla přispět i nová brand strategie, která propojí veškerou komunikaci Aukra,” říká Jiří Trávníček.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama