reklama
reklama
27. 10. 2017 | poslední aktualizace: 27. 10. 2017  07:30

Michal Slezáček ředitelem výrobního závodu PIKA Bzenec, který patří do skupiny Hamé

Výrobní závod PIKA Bzenec, který je jedním ze sedmi výrobních míst Hamé v Česku, má od října nového ředitele. Stal se jím Michal Slezáček. Tento odborník převzal vedení uvedeného jihomoravského závodu, který se specializuje na výrobu nakládané zeleniny, včetně produktů známé značky Znojmia. Michal Slezáček se stal v pořadí třináctým ředitelem tohoto závodu v historii a současně aktuálně nejmladším ze všech výrobních ředitelů Hamé.
-rkp
Michal Slezáček, ředitel výrobního závodu PIKA Bzenec ze skupiny Hamé
Michal Slezáček, ředitel výrobního závodu PIKA Bzenec ze skupiny Hamé
autor: archiv

Michal Slezáček (35) má bohaté pracovní zkušenosti ve významných společnostech na různých manažerských pozicích ve výrobě v Česku i v zahraničí.  Působil například jako lean manažer a výrobní manažer u společnosti Nestlé, včetně slovenské pobočky, za sebou má také působení jako lean manažer u společnosti Cloetta a Lean Expert ve společnosti Honeywell.

Ve funkci ředitele PIKA Bzenec nahrazuje Jana Vašinku, který po vzájemné dohodě z Hamé odešel po téměř pěti letech v této pozici.

 „V současnosti zahajujeme výraznou modernizaci celého závodu, která nám během 2-3 let umožní výrazně rozšířit kapacitu výroby, dosáhnout špičkové mezinárodní úrovně v potravinářské výrobě a vylepšit pracovní podmínky pro zaměstnance,“ nastínil své plány nový ředitel PIKA Bzenec Michal Slezáček.

Vystudoval mechatroniku na Trenčianské universitě Alexandera Dubčeka v Trenčíně a svá studia završil ziskem titulu MBA na Nottingham Trent University ve Velké Británii.

Ve volných chvílích se Michal Slezáček věnuje sportu, například extrémním překážkovým závodům Spartan Race, a také dvěma malým synům.

Závod v Bzenci získal od října i další personální posilu. Novým vedoucím výroby byl jmenován Jaroslav Svetlík, který má za sebou například vedení závodu v zahraničí.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama