reklama
reklama
25. 10. 2017 | poslední aktualizace: 25. 10. 2017  07:30

Adéla Šípová posiluje tým advokátní kanceláře Weinhold Legal

Weinhold Legal posiluje svůj tým pro veřejné zakázky a spornou agendu advokátkou Adélou Šípovou. Adéla Šípová přichází do Weinhold Legal z přední pražské advokátní kanceláře.
-rkp
Adéla Šípová, advokátní kancelář Weinhold Legal
Adéla Šípová, advokátní kancelář Weinhold Legal
autor: archiv

Adéla Šípová absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Vedle rodné češtiny hovoří anglicky a německy. Je zapsána na seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou.

„Obor veřejných zakázek je neustále se rozvíjejícím právním odvětvím, aktuálně především s ohledem na nedávnou přijatou novou evropskou i národní právní úpravu. Vzhledem k tomu, že naše advokátní kancelář aktuálně řeší řadu nejen tzv. velkých veřejných zakázek, ale i veřejných zakázek zadávaných v různých typech výběrových řízení vedených mimo specifický režim stanovený zákonem, jsme potěšeni, že tým naší advokátní kanceláře a zejména jejího zakázkového oddělení rozšiřuje zkušená advokátka Adéla Šípová. Jsme přesvědčeni, že i naši klienti - a to nejen v oblasti veřejných zakázek - budou z jejího příchodu profitovat“ uvedl Daniel Weinhold, vedoucí týmů specializujících se ve Weinhold Legal na veřejné zakázky.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama