reklama
reklama
23. 10. 2017 | poslední aktualizace: 23. 10. 2017  07:50

Zuzana Dzilská, Juraj Gazda, Nikola Neumanová a David Plevka posílili advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS v Bratislavě a v Praze

Slovenská pobočka bpv BRAUN PARTNERS v Bratislavě posílila svůj tým o novou advokátku Mgr. Zuzanu Dzilskou a koncipienta Mgr. Juraje Gazdu. Český tým v Praze aktuálně přivítal koncipienty Mgr. Nikolu Neumanovou a Mgr. Davida Plevku.
-rkp
Zuzana Dzilská, Juraj Gazda, Nikola Neumanová a David Plevka, advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS
Zuzana Dzilská, Juraj Gazda, Nikola Neumanová a David Plevka, advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS
autor: archiv

„S expanzí našeho právního týmu v obou pobočkách počítáme i do budoucna. Za účelem tohoto zamýšleného rozšíření prošly nyní naše kancelářské prostory v Bratislavě rozsáhlou rekonstrukc,“ komentoval strategii rozvoje managing partner Arthur Braun.

Zuzana Dzilská vystudovala práva na Komenského univerzitě v Bratislavě, studovala taky historii a německý jazyk na Komenského univerzitě a práva na Univerzitě v Regensburgu. Dříve spolupracovala s advokátní kanceláři Heringeš & Partner. V advokátní kanceláři se bude věnovat především právu obchodních společností, M&A, pracovnímu právu, smluvnímu právu, sporné agendě a ochraně osobních údajů. Hovoří německy a anglicky. Kromě své rodiny patří mezi advokátčiny koníčky dogtrekking, scootering a canicross, věnuje se také i výcvikové kynologii.

Juraj Gazda je absolventem Právnické fakulty Trnavské univerzity v Trnavě a má pracovní zkušenosti mj. z advokátní kanceláře Griščik & Partners a alianciaadvokátov ak. V Bratislavě bude posilou především v oblasti obchodního práva, ochrany osobních údajů a spotřebitelského práva. Hovoří anglicky. Ve volném čase rád sportuje, běhá a věnuje se turistice.

Nikola Neumanová vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a také absolvovala studijní pobyt na právnické fakultě v Lipsku. V bpv Braun Partners začala pracovat již jako studentka před 5 lety. Na pozici koncipientky se chce orientovat na oblast civilního soudního a správního řízení, oblast obchodního práva a práva obchodních korporací, oblast energetického práva a oblast ochrany osobních údajů. Hovoří německy a anglicky. Ve volném čase se aktivně věnuje především sportu a tanci, ráda čte, poslouchá hudbu či chodí do divadla.

David Plevka vystudoval práva na Univerzitě Karlově v Praze a studoval také na Univerzitě Eberhard-Karls-Universität v Tübingenu a na Univerzitě Griffith v Brisbane. V bpv Braun Partners působí již od roku 2011. V minulosti byl pomocnou vědeckou silou na katedře obchodního práva PF UK. Ve svém novém působení na pozici koncipienta si svou praxi prohlubuje převážně v oblasti vedení sporů, práva obchodních společností a nemovitostí. Má rád sport, hudbu a cestování. Hovoří anglicky a německy.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama