reklama
reklama
17. 10. 2017 | poslední aktualizace: 17. 10. 2017  18:21

Jan Suchý posílil mediální agenturu MEC Česká republika

Mediální agentura MEC Česká republika (od ledna 2018 WAVEMAKER Česká republika) oznámila jmenování Jana Suchého na pozici Business Unit Director. Jan Suchý bude reportovat přímo Ondřeji Šimůnkovi.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | agentura | média
Jan Suchý, Business Unit Director v MEC Česká republika
Jan Suchý, Business Unit Director v MEC Česká republika
autor: archiv

Jan Suchý vystudoval ČZU, obchod a podnikání. Po škole a půlročním pobytu v UK nastoupil do agentury OMD. Po 7 letech v OMD odešel do nově vzniklé digitální agentury Magnas Media. Po roce pak spoluzaložil výkonovou agenturu Magnas Performance, kde naplno vkročil do online plánování.  Dva roky působil v O2 Czech Republic na pozici media manažera.

Jmenování do nové pozice okomentoval Jan Suchý slovy: „Po 4 letech jsem se vrátil zpátky do mediální agentury, kde chci zúročit hlavně moje zkušenosti s propojováním online a offline plánování. Dívám se na mediální plánování jako celek, zajímá mě přínos jednotlivých komunikačních kanálu k finálnímu KPI, ať už se jedná o značku nebo prodeje. Vždy jsem usiloval o to, aby vztah agentura – klient nebyl pouze o servisní jednotce a zadavateli, ale byl partnerským vztahem postaveným na vzájemné důvěře.“

„Jan přináší do MEC pestrou paletu zkušeností, jak s prací na straně mediální agentury, kde dlouhá léta působil, tak především know-how ze svého působení na straně klienta a performance digitální agentury. Jeho role v rámci agentury jsou jasně definované jeho působením v managementu společnosti a vedením našeho významného klienta, Vodafone,“ řekl ke jmenování Managing Director MEC pro Českou republiku Ondřej Šimůnek.

Jan Suchý má syna a dceru, rád cestuje, hraje na kytaru a piano. V zimě miluje prašan a prkno. 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama