reklama
reklama
11. 10. 2017 | poslední aktualizace: 11. 10. 2017  08:00

Filip Hrubý vede externí komunikaci České spořitelny

Novým tiskovým mluvčím a vedoucím týmu externí komunikace České spořitelny se stal Filip Hrubý. Na této pozici vystřídal Kristýnu Havligerovou, která své působení v České spořitelně v červenci ukončila. Před příchodem do České spořitelny působil Hrubý jako tiskový mluvčí farmaceutické skupiny Sanofi a Zentiva a jako ředitel korporátní komunikace mobilního operátora Vodafone. Na nové pozici bude odpovědný za vedení týmu externí komunikace a komunikaci s médii.
-rkp
Filip Hrubý, tiskový mluvčí a vedoucí týmu externí komunikace České spořitelny
Filip Hrubý, tiskový mluvčí a vedoucí týmu externí komunikace České spořitelny
autor: Petr Adámek

Filip Hrubý (42) působí v oblasti korporátní komunikace a PR více než 17 let. Od roku 2015 vedl externí komunikaci farmaceutické skupiny Sanofi a Zentiva. V letech 2013-2015 pracoval jako konzultant PR a sociálních médií pro neziskové organizace v Praze a keňském Nairobi (Post Bellum, Open Society Fund, African Film Festival of Tarifa). Předtím působil jako ředitel korporátní komunikace a mluvčí českého Vodafonu (2005-2012).

Vystudoval sociologii a antropologii na Univerzitě Karlově. Ve volném čase se věnuje hudbě a literatuře. V roce 2014 mu v nakladatelství Libri vyšla kniha „Táta mezi žirafami“.

Filip Hrubý je ženatý a má dvě dcery.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama