reklama
reklama
29. 9. 2017 | poslední aktualizace: 29. 9. 2017  15:20

Petr Sobotka obchodním ředitelem Direct People

Novým obchodním ředitelem Direct People se stal Petr Sobotka. K firmě se připojil v polovině července a má na starosti rozvoj vztahů se zákazníky.
-rkp
Čtěte více o: personálie | obchodní ředitel
Petr Sobotka, obchodní ředitel Direct People
Petr Sobotka, obchodní ředitel Direct People
autor: archiv

Petr Sobotka před příchodem do Direct People devět let zastával obchodní pozice ve společnosti E.ON Energie, poslední dva roky působil ve vedení nadnárodního obchodu pro top klienty E.ONu.

Vystudoval veřejnou ekonomiku na Vysoké škole ekonomické a na Masarykově univerzitě. Po studiu nastoupil do společnosti E.ON Energie, kde na různých obchodních pozicích setrval devět let. Dva roky mimo jiné působil jako globální key account manažer a staral se o prodej plynu, elektřiny a řešení globálním zákazníkům. Další dva roky pak řídil segment prodeje energie velkým zákazníkům.

„Stále častěji se na nás obrací majitelé a vedení firem, protože nejsme jen konzultantská firma a inovace dodáváme jako službu s garancí výsledků – sami se na riziku podílíme. Nastavení takové spolupráce vyžaduje zkušenost s řízením firem, strategické vidění a schopnost inspirovat, a proto jsme se rozhodli pro Petra Sobotku,“ uvedl Petr Šídlo, partner a Chief Commercial Officer společnosti Direct People.  

Petr Sobotka je ženatý a má jedno dítě. Baví ho aktivní i pasivní sport a je hrdým stoupencem pražské, mimopražské a brněnské kavárny.

Kromě interních personálních posil rozšířila společnost Direct People i externí kapacity, když v květnu 2017 koupila 50% podíl v IT společnosti Viable One. Ta se zabývá zejména vývojem a podporou řešení v oblasti enterprise content managementu na platformě FileNet a agilním vývojem s důrazem na využití moderních webových a mobilních technologií.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama