reklama
reklama
28. 9. 2017 | poslední aktualizace: 28. 9. 2017  08:17

Lenka Bogrová vede marketing sklárny Moser

Nově vznikající marketingové oddělení sklárny Moser vede Lenka Bogrová. Jako marketingová ředitelka bude zodpovědná za lokální a zahraniční marketing společnosti. Do Moseru přišla z pozice manažerky sponzoringu České spořitelny.
-rkp
Lenka Bogrová, marketingová ředitelka sklárny Moser
Lenka Bogrová, marketingová ředitelka sklárny Moser
autor: Moser

Lenka Bogrová se v oblasti marketingu a komunikace pohybuje již třináct let jak na straně klientské, tak agenturní. Do sklárny Moser přichází z pozice manažerky pro sponzoring a eventy České spořitelny, kde zodpovídala za sponzorské portfolio banky a návazné marketingové aktivity. Předtím působila v rámci marketingového oddělení Adidas ČR na pozici Sports Marketing Manager nebo jako Account Manager v reklamní agentuře BPA sport marketing, zabývající se sponzoringem a reklamou v oblasti sportu.

„Řídit marketing mezinárodní značky jakou představuje Moser, je pro mě velká čest a obrovská výzva. Moser patří mezi světové unikáty. Každý jeho produkt je originál a nese v sobě otisk rukou mistrů ve svém oboru. Těším se na práci v místě, kde vznikají krásné věci s příběhem,“ říká Lenka Bogrová, která se chce v první fázi zaměřit především na vybudování plnohodnotného marketingového týmu a optimalizaci marketingových aktivit na českém trhu.

Je absolventkou Masarykovy univerzity v Brně, Ekonomicko-správní fakulty. Hovoří plynně anglicky a francouzsky a ve volném čase se věnuje zejména sportu, cestování, gastronomii a filmům.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama