reklama
reklama
26. 9. 2017 | poslední aktualizace: 26. 9. 2017  15:28

Jan Vraný komerčním ředitelem e-shopu Notino

Komerčním ředitelem společnosti Notino.cz bude od října Jan Vraný. V minulosti měl jako obchodní ředitel českého Googlu na starosti podporu expanze českých firem do zahraničí. Ještě letos se Notino chystá rozšířit na další čtyři trhy.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | e-shop | kosmetika | drogerie | Notino
Jan Vraný, obchodní ředitel Google ČR, přechází do společnosti Notino.cz. Stane se novým komerčním ředitelem
Jan Vraný, obchodní ředitel Google ČR, přechází do společnosti Notino.cz. Stane se novým komerčním ředitelem
autor: HN – Libor Fojtík

Jan Vraný přechází z pozice obchodního ředitele českého Googlu do e-shopu Notino.cz. Do nově vytvořené pozice komerčního ředitele nastupuje 1. října. Řekl to na konferenci E-Business Forum 2017.

V Googlu působil čtyři roky a zaměřoval se především na podporu expanze českých firem do zahraničí. "Jdu tam, kde je to pro mě nejzajímavější, v tuto chvíli je to oblast parfémů a kosmetiky," okomentoval na konferenci změnu působiště Jjan Vraný, který má zkušenosti také z poradenské společnosti McKinsey, investiční banky Morgan Stanley, Raiffeisenbank nebo středoevropské centrály Procter & Gamble.

Ředitel reklamy a propagace společnosti Notino.cz Radek Ondrášík vysvětluje, že firma vytvořila novou pozici, aby zefektivnila a zjednodušila svoje fungování. Působí totiž na 19 zahraničních trzích, letos se chystá přidat další čtyři a potřebuje někoho, kdo se postará o marketing, prodej a zákaznickou podporu ve všech zemích, kde společnost zákazníkům nabízí zboží. "Vždy hledáme takové lidi, kteří nás dokážou posunout dál. Honzovy předchozí zkušenosti a hlavně výsledky hovoří za vše," komentuje Ondrášík.

Firma nedávno oznámila vstup na nizozemský, belgický a chorvatský trh a koupila většinový podíl v rodinné firmě Mussler Beauty z německého Stuttgartu. Jan Vraný bude zodpovídat za všechny trhy.

Společnost vznikla v roce 2004 pod jménem Parfums.cz, o dvanáct let později se přejmenovala na Notino.cz.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama